Ładowanie
×

STS Gliwice. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia, adresy, bonusy

STS Gliwice. Punkty stacjonarne - godziny otwarcia, adresy, bonusy

STS Gliwice. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia, adresy, bonusy

STS to firma bukmacherska, która na przestrzeni lat (a istnieje od 1997 roku) stale się rozwija i choć niemal każdemu przywodzi to na myśl jej serwis internetowy, mowa tu również o jej punktach stacjonarnych. Stale otwierane są nowe, a stare doczekują się modernizacji. W tym artykule skupimy się na tych, które zlokalizowane są w Gliwicach – co oferują one typerom z tego właśnie miasta?

STS Gliwice. Punkty stacjonarne - godziny otwarcia, adresy, bonusy
STS Gliwice. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia, adresy, bonusy

Przegląd oferty STS Gliwice

Oferta STS Gliwice jest bardzo szeroka i tyczy się obstawiania zarówno przedmeczowo, jak i na żywo – w tym drugim przypadku uważajmy, aby lokal był otwarty w trakcie trwania wydarzenia sportowego, które chcemy obstawiać. Najbezpieczniej dla nas będzie udać się na ulice Zwycięstwa 63, na której zlokalizowany jest punkt kończący pracę o 22:45.

Obstawiać możemy… praktycznie wszystko. Firma daje nam dostęp do bardzo szerokiej oferty spotkań, w tym tych rozgrywanych w ramach klasycznych dyscyplin sportowych (piłka nożna, koszykówka, a nawet chociażby żużel czy szachy), ale i e-sportów (League of Legends, CS GO). Niektóre punkty wspierają też dokonywanie zakładów na tak zwane Sporty Wirtualne, które są niczym innym jak symulacjami komputerowymi, które nie są generowane na bieżąco, a długo przed rozpoczęciem obstawiania. Bazują na algorytmach i pozwalają na szybkie składanie zakładów i rozwiązywanie kuponów.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Bonusy i promocje – co dostaniemy od lokali STS w Gliwicach?

Odwiedzając lokale stacjonarne firmy STS w Gliwicach możemy liczyć na atrakcyjną ofertę bonusową – przeznaczona ona została dla regularnych graczy posiadających kartę stałego klienta. Można ją wyrobić za darmo (nawet przy pierwszej wizycie) u pracownika któregokolwiek z gliwickich oddziałów. Sam bonus zależy od tego, ile wydajemy w czasie każdej wizyty w punkcie przyjmowania zakładów oraz ile tych wizyt w miesiącu tak właściwie mamy. Tutaj mamy dwie opcję:

wydajemy przynajmniej 30 złotych w czasie wizyty – bukmacher da nam 10% z sumy stawek przegranych kuponów na trzech etapach: w czasie 10., 20. i 25. wizyty. Etapy to momenty między pierwszą a dziesiątą, dziesiątą a dwudziestą oraz dwudziestą a dwudziestą piątą wizytą. Każdy etap to maksymalnie 50 złotych, a więc suma środków bonusowych możliwych do zdobycia to aż 150 złotych.

wydajemy mniej niż 30, ale więcej niż 5 złotych – w takim scenariuszu w czasie swojej dziesiątej wizyty możemy odebrać bonusowe 10 złotych; jeżeli poczekamy do dwudziestej wizyty, będzie to 20 złotych w bonusowych środkach. 

UWAGA
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje aż 29 PLN do wykorzystania na obstawianie meczów!

punkty stacjonarne STS
punkty stacjonarne STS

Przekrój punktów w Gliwicach – które są czynne najdłużej?

W Gliwicach znaleźć można cztery punkty stacjonarne firmy STS. Każdy z nich bukmacher wyposażył w telewizor, ale nie każdy działa w tych samych godzinach. Poniżej prezentujemy dwa, które funkcjonują najdłużej (co ma niebagatelne znaczenie, jak już wcześniej zdążyliśmy wspomnieć).

44-100 Zwycięstwa 63 lok. nr II

  • Lokal działa codziennie w godzinach 9:00 – 22:45. Jest klimatyzowany i daje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych Plus.

44-100 Strzody 6

  • Lokal działa codziennie w godzinach 9:00 – 20:00 . W jego obrębie możemy obstawiać oba rodzaje Sportów Wirtualnych.

Jeżeli szukasz informacji jak działają inne punkty bukmachera, mniej lub bardziej znane, możesz to sprawdzić na naszej stronie. Wystarczy wyszukać STS Toruń lub inną wybraną miejscowość.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.