Ładowanie
×

TotalBET kod bonusowy. Wrzesień 2018

TotalBET kod bonusowy. Wrzesień 2018

TotalBET kod bonusowy. Wrzesień 2018

TotalBET to najmłodszy legalny bukmacher w Polsce, który już funkcjonuje. Jaki kod można u niego wpisać we wrześniu tego roku? Sprawdźcie już teraz!

TotalBET kod bonusowy. Wrzesień 2018

TotalBET kod bonusowy. Wrzesień 2018

Wielu bukmacherów przygotowuje specjalne oferty na konkretne miesiące. Tym razem warto wspomnieć, między innymi, o tym, że dostępny już jest LvBET bonus na wrzesień 2018. Jeżeli chodzi o TotalBET, jego oferta także należy do całkiem solidnych – przyjrzyjmy się jej bliżej.

Legalny bukmacher TotalBET dla nowych graczy przygotował dwie premie na start. Pierwsza z nich to tak zwany freebet, czyli darmowy zakład bez ryzyka. Wynosi on w przypadku tego portalu 25 PLN i otrzymuje się go od razu po weryfikacji danych podanych  w formularzu rejestracyjnym.

Oczywiście, to jeszcze nie wszystko. Każda nowo zarejestrowana osoba w TotalBET może odebrać też do 500 PLN za dokonanie debiutanckiej wpłaty na profil bukmacherski. Pamiętajcie, że jeżeli chcecie w tej ofercie otrzymać jak najwięcej, musicie wpłacić sporą sumę. W końcu ten bonus można zgarnąć tylko jeden raz!

Promocja w TotalBET to nie jest najwyższy bonus powitalny, ale bez dwóch zdań godny uwagi – nie tylko wśród początkujących typerów. Marka jest na rynku jeszcze dość „świeża”, ale już teraz posiada całkiem spore grono zadowolonych klientów.

———-

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.