Większe wygrane z Forbet – 23 kwietnia

Oferta promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2019?
Forbet zwiększa wygrane

Forbet zwiększa wygrane

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu w dniu 23 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Jest to warunek konieczny tej akcji, ponieważ jest ona czynna właśnie w tych godzinach.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo kupon musi spełnić następujące warunki:

  • muszą znaleźć się na nim co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • Bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe, z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

Stawka minimalna w tej promocji nie jest określona. Lecz bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. W tak akcji nie biorą również udziału kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy Ci wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....