Ładowanie
×

Zwrot do 500 PLN za każdy przegrany kupon u bukmachera Fuksiarz

Zwrot do 500 PLN za każdy przegrany kupon u bukmachera Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz PL zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. Zaznaczyć jest warto, że wszyscy użytkownicy mogą liczyć na bezpieczne 500 PLN i to za każdy przegrany zakład.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Należy również mieć na uwadze, że chcąc dokonać ubezpieczenia kuponu należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już graczowi dokonanie depozytu na swoje konto bukmacherskie i obstawiać mecze. Kwalifikują się zarówno zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

Nie ważne, jaki rodzaj kuponu wybierze gracz. Należy mieć na uwadze, że gracz ma prawo wybrać dowolne mecze, jakie są dostępne u bukmachera Fuksiarz. Lecz kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Zakład okaże się wygrany? Super! Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jeśli faworyci zawiodą to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki. A jest on przyznawany w następujący sposób:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022

Promocja „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” gwarantuje graczom zwrot stawki i to co istotne za każdy przegrany kupon! Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto gracza to nawet 500 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że środki trafią na konto automatycznie po rozliczeniu zakładu. I co istotne będzie można je wypłacić od razu, bez dokonywania żadnego obrotu. W Fuksiarz rejestracja ma same zalety, nie dziwne jak wielu typerów przeszło z innych firm właśnie do tego buka.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.