Ładowanie
×

100 zł prezentu od STS za postawienie kuponu!

100 zł prezentu od STS za postawienie kuponu!

100 zł prezentu od STS za postawienie kuponu!

Mecze europejskich pucharów to okazja do postawienia kuponu i zdobycia specjalnego bonusu w STS. Każdy gracz może otrzymać w prezencie nawet 100 zł na dalsze obstawianie!

100 zł prezentu od STS za postawienie kuponu!
100 zł prezentu od STS za postawienie kuponu!

Bonus na eliminacje w STS

Promocja specjalna przygotowała została z myślą o osobach, które planują obstawianie eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji w piłce nożnej. To właśnie kupon z przynajmniej jednym zakładem z tych rozgrywek potrzebny jest do tego, by zgarnąć bonus od STS.

Aby skorzystać z akcji, w pierwszej kolejności należy się do niej zapisać. Bukmacher STS uprościł to najlepiej, jak tylko mógł – gracz po zalogowaniu na konto musi jedynie kliknąć jeden przycisk. To wszystko, bo potem pozostaje już tylko postawienie kuponu.

Bonus odebrać można do 28 lipca do godziny 23.59. Na każdego czeka maksymalnie 100 zł – większej kwoty w tym przypadku zgarnąć nie można. Warunkiem otrzymania premii jest zagranie odpowiedniego kuponu, który zostanie rozliczony do końca trwania promocji.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmacher STS kwalifikuje do promocji następujące zakłady:

 • pierwszy zagrany przez gracza po zapisaniu się do promocji
 • SOLO lub AKO
 • z zakładami z oferty przedmeczowej lub na żywo
 • z przynajmniej jednym zakładem związanym z eliminacjami do Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji
 • stawka nie może wynieść mniej niż 20 zł
 • kurs minimalny to 2.50

Promocja od STS. Czy potrzebny jest kod?

W tym przypadku nie jest potrzebny żaden przygotowany przez STS kod promocyjny. Po postawieniu kuponu i jego rozliczeniu bonus zostaje automatycznie naliczony i przyznany uczestnikowi promocji. Jego wartość to 50% zagranej stawki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podczas trwania promocji można otrzymać tylko i wyłącznie jeden bonus. Co istotne – kupon kwalifikacyjny nie musi być wygrany, a więc bezbłędne przewidywanie wyników meczów piłkarskich nie jest tutaj konieczne do tego, by zgarnąć premię.

Jak odebrać do 100 zł w STS za obstawianie?

 1. Wejście na www.STS.pl
 2. Logowanie na konto
 3. Zapisanie się do promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN – Zyskaj ekstra kasę!”
 4. Postawienie odpowiedniego kuponu
 5. Otrzymanie bonusu w wysokości 50% stawki zagranej w kuponie kwalifikacyjnym

Jeżeli ktoś nie jest zarejestrowany w STS, może zapisać się do gry u tego bukmachera w dowolnym dogodnym dla siebie momencie. Mimo że nie jest obecnie dostępny w STS bonus bez depozytu, zgarnąć można u niego ponad 1560 zł w innego rodzaju premiach.

Przy rejestracji można wpisać w STS kod „BETONLINE” i otrzymać na start 100 zł jako zakład bez ryzyka. Oprócz tego przy trzech pierwszych wpłatach do odebrania jest nawet 1560 zł łącznie. Wszystkie dodatkowe środki można wykorzystać na obstawianie, a potem wypłacić!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.