Ładowanie
×

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Specjalną akcję promocyjną wszystkim typerom oferuje bukmacher eWinner PL. Wystarczy zagrać kupon AKO i liczyć na freebety za obstawienie meczy. A łącznie na konto gracza może trafić nawet 90 PLN.

90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy

90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy

A trzeba dodać, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, bo czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Monaco – PSV, Dynamo Kijów – Sturm Graz, Reykjavik – Lech Poznań czy też Trnava – Raków Częstochowa.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher ww.eWinner.pl i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „90 PLN Freebet na europejskie puchary”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach do 4 sierpnia do godziny 23:59.

Gwarantowane freebety za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „90 PLN freebet na europejskie puchary” jest zawarcie kuponu AKO z kursem co najmniej 2.50, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej o stawce nie mniejszej niż 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że za zagrany kupon typer otrzyma freebet o wartości 50% stawki do 30 PLN w każdy dzień trwania tej oferty. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 90 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to gracze mogą liczyć na bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu otrzymają jej premię równowartości, która wynieść może nawet 500 PLN.

Nadmienić jest trzeba, iż powyższe bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić, do tego w eWinner rejestracja konta jest banalnie prosta i można ją wykonać w kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.