500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

Bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 500 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponów od dnia 10 do 21 maja, aby cieszyć się z dodatkowych 500 PLN na grę.

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na dodatkowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, że w czasie trwania promocji, to jest w dniach od 10 do 21 maja gracz codziennie będzie zawierał kupony za łączną sumę nie mniejszą niż 100 PLN.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny składa się z minimum trzech zdarzeń. W tym jedno mus obowiązkowo pochodzić z oferty bukmachera na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Natomiast kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu draw no bet

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na bonus w wysokości 500 PLN za spełnienie powyższych warunków promocji. Trafi on na konto w formie środków bonusowych maksymalnie do 22 maja do godziny 16:00.

Otrzymana nagrodę będzie można wypłacić, jeżeli gracz dokonana czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....