500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

Bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 500 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponów od dnia 10 do 21 maja, aby cieszyć się z dodatkowych 500 PLN na grę.

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na dodatkowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, że w czasie trwania promocji, to jest w dniach od 10 do 21 maja gracz codziennie będzie zawierał kupony za łączną sumę nie mniejszą niż 100 PLN.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny składa się z minimum trzech zdarzeń. W tym jedno mus obowiązkowo pochodzić z oferty bukmachera na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Natomiast kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu draw no bet

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na bonus w wysokości 500 PLN za spełnienie powyższych warunków promocji. Trafi on na konto w formie środków bonusowych maksymalnie do 22 maja do godziny 16:00.

Otrzymana nagrodę będzie można wypłacić, jeżeli gracz dokonana czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...