Ładowanie
×

500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

Bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 500 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponów od dnia 10 do 21 maja, aby cieszyć się z dodatkowych 500 PLN na grę.

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na dodatkowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, że w czasie trwania promocji, to jest w dniach od 10 do 21 maja gracz codziennie będzie zawierał kupony za łączną sumę nie mniejszą niż 100 PLN.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny składa się z minimum trzech zdarzeń. W tym jedno mus obowiązkowo pochodzić z oferty bukmachera na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Natomiast kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenia typu draw no bet

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na bonus w wysokości 500 PLN za spełnienie powyższych warunków promocji. Trafi on na konto w formie środków bonusowych maksymalnie do 22 maja do godziny 16:00.

Otrzymana nagrodę będzie można wypłacić, jeżeli gracz dokonana czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.