Zwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę

Bukmacher Forbet podczas obecnego weekendu zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za dokładną kwotę 79 PLN i przy ewentualnej przegranej liczyć na mniejsze przegrane.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty u bukmachera.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Podstawowy warunek to zawarcie kuponu za kwotę równą 79 PLN na zmagania z lig Premier Lague, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga oraz LOTTO Ekstraklasa. Lecz należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczony do niedzieli 5 maja do godziny 23:59.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełnił następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum pięć zdarzeń ze wspomnianych lig
  • kurs każde ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.35
  • bukmacher dopuszcza zdarzenia z ofert przedmeczowej jak i na żywo.
bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • mają zdarzenia typu draw nio bet (DNB)
  • zagrane zostały systemem

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a an jego kuponie będzie jedne błąd bukmacher dokona zwrotu stawki! Natomiast przy dwóch błędach będzie to połowa stawki.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 16:00. A będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...