Ładowanie
×

Zwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę

Zwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę

Bukmacher Forbet podczas obecnego weekendu zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za dokładną kwotę 79 PLN i przy ewentualnej przegranej liczyć na mniejsze przegrane.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty u bukmachera.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Podstawowy warunek to zawarcie kuponu za kwotę równą 79 PLN na zmagania z lig Premier Lague, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga oraz LOTTO Ekstraklasa. Lecz należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczony do niedzieli 5 maja do godziny 23:59.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełnił następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum pięć zdarzeń ze wspomnianych lig
  • kurs każde ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.35
  • bukmacher dopuszcza zdarzenia z ofert przedmeczowej jak i na żywo.
bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • mają zdarzenia typu draw nio bet (DNB)
  • zagrane zostały systemem

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a an jego kuponie będzie jedne błąd bukmacher dokona zwrotu stawki! Natomiast przy dwóch błędach będzie to połowa stawki.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 16:00. A będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.