Ładowanie
×

Bonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia

Bonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia

Ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Forbet, który rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za co najmniej 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Każdy gracz który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji. Co istotne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek 25 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc liczyć n na bonus trzeba właśnie w tym dniu dokonać zawarcia kuponu. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny składał się z co najmniej trzech zdarzeń, a kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które:

  • zostały zagrane systemowe
  • zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenia draw no bet ( DNB)

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, to bukmacher przyzna bonus w kwocie 25 PLN i to nie ma znacznie jak jego kupon został rozliczony. Lecz bonus zostanie przypisany tylko do pierwszego kuponu, który spełnia te warunki.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.