Bonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia

Ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Forbet, który rozdaje bonusy w kwocie 25 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za co najmniej 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Każdy gracz który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji. Co istotne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek 25 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc liczyć n na bonus trzeba właśnie w tym dniu dokonać zawarcia kuponu. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny składał się z co najmniej trzech zdarzeń, a kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które:

  • zostały zagrane systemowe
  • zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenia draw no bet ( DNB)

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, to bukmacher przyzna bonus w kwocie 25 PLN i to nie ma znacznie jak jego kupon został rozliczony. Lecz bonus zostanie przypisany tylko do pierwszego kuponu, który spełnia te warunki.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...