Ładowanie
×

Najgorsze typy bukmacherskie. Tego nigdy nie obstawiaj!

Najgorsze typy bukmacherskie. Tego nigdy nie obstawiaj!

Najgorsze typy bukmacherskie. Tego nigdy nie obstawiaj!

O najlepszych typach wiecie już pewnie wszystko, co możliwe, a jak to jest z tymi propozycjami, których wręcz trzeba unikać? Sprawdźcie najgorsze typy bukmacherskie i kilka ważnych porad dotyczących obstawiania!

Najgorsze typy bukmacherskie. Tego nigdy nie obstawiaj!
Najgorsze typy bukmacherskie. Tego nigdy nie obstawiaj!

Dlaczego niektóre typy są po prostu skazane na porażkę?

Nie brakuje w internecie miejsc, które proponują użytkownikom pewniaki na każdy dzień. Problem polega na tym, że nie wszystkie z nich można zaliczyć do godnych uwagi. Dlaczego? Bo nie zawsze prowadzone są przez doświadczone osoby, które w typerskim świecie mogą pochwalić się sukcesami.

Nawet na popularnych stronach trzeba się mieć na baczności i zwracać uwagę na to, kto dodaje konkretny typ. Może się okazać, że ekspert od piłki nożnej postanowił spróbować postawić coś z tenisa albo siatkówki, a to już niekoniecznie jest dobry prognostyk.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Wiadomo, że nie ma szans na to, by tak prześwietlić typ, by być pewnym na sto procent czy będzie on trafiony, czy też nie. Można jednak nauczyć się pewnych rzeczy i zwracać uwagę na szczegóły, które w normalnych okolicznościach gdzieś w głowie umykają.

Dlaczego zawsze nie wchodzi „ten jeden mecz”?

Znacie sytuację, w której gracie kupon z wieloma meczami i przez jedno niepowodzenie zamiast zarobku macie stratę? No pewnie, bo to scenariusz tak samo stary, jak branża bukmacherska. Chociaż gracze nie chcą się do tego przyznawać otwarcie, prawda jest taka, iż za każdą porażką stoją oni sami.

To nie jest tak, że bukmacher uwziął się na nas i tak zaczarował kupony, by zawsze jeden typ okazywał się pechowy. Tutaj w grę wchodzi zwykła matematyka – im więcej obstawiamy, tym mniejsze szanse powodzenia. Gdy stawiamy dwa mecze po kursie 1.30, to na pewno szybciej możemy liczyć na zwycięstwo, niż przy dziesięciu tego typu spotkaniach.

Ten jeden, jedyny mecz zazwyczaj nie wchodzi przez zwykłą ludzką chciwość. Tak jesteśmy zaprogramowani, że chcemy mieć jak najwięcej i przez to „dokładamy” do kuponów kolejne pewniaki dnia, by tylko powiększyć ewentualną wygraną. Skutek jest taki, że te dobrze przemyślane typy bukmacherskie okazują się być trafione, natomiast z tymi dodanymi na chybił-trafił mamy problem. I zamiast zarobić 100 złotych, nie zyskujemy nic. A wszystko dla głupich 10 czy 15 zł więcej.

Najbardziej znany serwis z typami - Betonline. Nawet tutaj eksperci się czasem mylą!
Najbardziej znany serwis z typami – Betonline. Nawet tutaj eksperci się czasem mylą!

Jakie typy bukmacherskie są najgorsze?

Oczywiście, że nie napiszemy wam tutaj, żebyście nigdy nie grali na Napoli, Wisłę Kraków czy inną drużynę. Najgorsze typy to przede wszystkim te, które dotyczą:

  • ostatnich kolejek – kiedy rozgrywki dobiegają końca, często wyżej notowane zespoły gubią punkty na korzyść tych walczących o utrzymanie
  • meczów towarzyskich – sparingi mają za zadanie sprawdzić różne warianty taktyczne w praktyce i trenerzy często w takich spotkaniach eksperymentują. To nie jest dogodne położenie do obstawiania
  • lig egzotycznych – może zachęcić nas stosunkowo wysoki kurs na mecz lidera z outsiderem w lidze na końcu Azji czy Afryki, ale trzeba pamiętać, że takie starcia to często pułapka, a daleko na świecie mogą mieć miejsce bardzo różne scenariusze
  • wyjątkowo niskich kursów – nie opłaca się na dokładkę dawać meczu po kursie 1.10, 1.15 i tak dalej. Owszem, może to dać nam zarobić parę procent więcej, ale czy jest warte stresu i zdenerwowania w razie przegranej?
  • meczów naszych ulubionych zespołów – kiedy kibicujemy jakiemuś klubowi, nie zawsze myślimy racjonalnie i obiektywnie. Podobnie jest, gdy gramy na wybory prezydenckie i podświadomie typujemy zawsze dobry wynik naszego kandydata.
  • spotkań proponowanych przez bukmachera – jeżeli jakiś typ dnia jest rekomendowany przez stronę organizującą zakłady, powinno nam to dać do myślenia. Często takie pewniaki nie są drogą do sukcesu!

Co zrobić, by wygrywać u bukmachera?

Propozycje od bukmacherów trzeba traktować z przymrużeniem oka
Propozycje od bukmacherów trzeba traktować z przymrużeniem oka

Jeżeli chcemy wygrywać u bukmachera, przede wszystkim musimy stać się możliwie jak najbardziej niezależnymi graczami. Nie grajmy typów z internetu na ślepo, a każdy typ dobrze przemyślmy i przeanalizujmy. Nawet jeśli i bez tego odniesiemy podobny skutek, zawsze nabierzemy doświadczenia w ważnych typerskich kwestiach jak czytanie statystyk i tym podobnych.

Zbierajmy bukmacherskie porady od ekspertów, ale też nie wierzmy im na słowo za każdym razem. Możemy mieć inne zdanie od guru na jakimś forum, co nie oznacza, że to my stoimy na przegranej pozycji. Pamiętajmy też, by nie wpaść w pułapkę i nie przekabacać pewnych rzeczy na swoją korzyść. Konstruktywna krytyka, nawet samego siebie, jest bardzo istotna!

A może zagrać bez ryzyka?

Nie wszystkich stać na eksperymentowanie z bukmacherką. Jeżeli nie chcemy tracić swoich pieniędzy przez złe decyzje, zawsze możemy zdecydować się na wykorzystanie jakiegoś bonusu proponowanego przez mniej lub bardziej znane strony typerskie.

W portalu www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy przelewie numer jeden, natomiast www.Betfan.pl nie tylko oferuje obstawianie bez podatku, ale także możemy dostać na start do 3000 PLN + 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Popularną ofertą powitalną wśród polskich graczy jest także pakiet od www.eFortuna.pl. Nowi klienci dostają tutaj 20 PLN za samą rejestrację, do 1000 PLN przy depozycie numer jeden i 100 PLN jako bezpieczny zakład na start.

Największy cashback w Polsce znajdziemy z kolei na www.Betclic.pl. Jeżeli podamy przy rejestracji kod promocyjny „KOD550„, przyznany nam zostanie pełny zwrot stawki do 550 złotych, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.