Ładowanie
×

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20 000 PLN.

Piłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.

Piłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.

Zapowiada się bardzo ciekawy weekend w piłce nożnej. Na Wsypach poza tym dojdzie do kilku hitowych starć, ponieważ przed nami takie mecze, jak m.in. Tottenham vs Manchester City, Liverpool vs Leicester czy Newcastle vs Chelsea.

Bukmacher Betclic online oferuje wszystkim typerom z tej okazji ciekawą promocją, w której można wygrać nawet 20 000 PLN. Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

20 000 PLN dla typerów Premier League:

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO zawarte za minimum 10 PLN, na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu meczy:

  • Newcastle vs Chelsea
  • Aston Villa vs Brighton
  • Tottenham vs Manchester City
  • Manchester Utd. vs West Bromwich Albion
  • Fulham vs Everton
  • Sheffield Utd. vs West Ham
  • Leeds vs Arsenal
  • Liverpool vs Leicester

Na każde z tych starć gracz ma prawo oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie „1 x 2”, czyli (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

betfan bez depozytu

Dodać jest warto, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych.

Typerom w Betclic Polska, którym uda się poprawnie wytypować te mecze to mogą liczyć na ekstra gotówkę, ponieważ podzielą się pulą nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus powitalny do 550 PLN w Betclic. Cashback na start.

Każdy nowy użytkownik może zacząć obstawienie meczy w Betclic online bez najmniejszego ryzyka. Bowiem wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Dzięki temu gracz w przypadku przegranej nie odczuję straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty za jaką został zawarty zakład. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto gracza to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.