Ładowanie
×

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką może liczyć każdy typer to 100 PLN.

100 PLN Misji Święta – Betclic

100 PLN Misji Święta – Betclic

Warto jest zaznaczyć, że ciekawych pojedynków na koniec 2020 roku nie zabraknie, ponieważ rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League, czy też LaLiga. W dodatku przed nami takie konfrontacje, jak Everton vs Manchester City, Manchester United vs Wolves, Sevilla vs Villareal czy Atletico Madryt vs Getafe.

Bukmacher Betclic Polska na tą okazję oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Misja Święta”, w której typerzy mogą wygrać extra kasę. Akcja dostępna jest 30 grudnia do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do tej oferty się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy:

Legalny bukmacher Betclic Polska w promocji „Misja Święta” dopuszcza kupony zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Jednak koniecznie na nich muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej. Mogą one pochodzić z dowolnych rozgrywek, a także być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Dodać jest warto, że kurs minimalny kuponu to 1.80, zaś stawka kuponu to 20 PLN.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2021

Wszyscy gracze będą mogli liczyć na extra bonusy pod warunkiem, że ich kupon okaże się wygrany i spełnia powyższe kryteria promocji:

  • 3 zakłady rozliczone, jako wygrane – 30 PLN
  • 5 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 60 PLN
  • 10 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 100 PLN

Kod bonusowy w Betclic Polska 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną w postaci Cashbacku. Chcąc dokonać aktywacji bezpiecznego kuponu gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy kupon będzie ubezpieczony. W przypadku, gdy faworyci Cię zawiodą otrzymasz zwrot 100% stawki. A maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.