Ładowanie
×

Bukmacher Fortuna z bonusem na Mundial 2018!

Bukmacher Fortuna z bonusem na Mundial 2018!

Bukmacher Fortuna z bonusem na Mundial 2018!

Bukmacherzy prześcigają się z bonusami na Mundial. Tym razem Fortuna oferuję nową promocję specjalnie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Osoby, które jeszcze nie posiadają konto u bukmachera Fortuna, mogą w trakcie Mundialu skorzystać z wyjątkowego bonusu, pozwalającego na otrzymanie jeszcze pokaźniejszego prezentu na start!

Bukmacher Fortuna z bonusem na Mundial 2018!
Bukmacher Fortuna z bonusem na Mundial 2018!

W ramach oferty przygotowanej specjalnie na MŚ 2018 każdy nowo zarejestrowany gracz otrzymuje dwie premie powitalne. Bonus numer jeden to 150 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, natomiast numer dwa – 400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu na konto bukmacherskie.

Aktualna oferta Fortuna dostępna na www.eFortuna.pl!

Jeżeli założysz konto w Fortunie (pamiętać, by podać Fortuna kod promocyjny 2018 – BETONLINE, który da Ci dodatkowe bonusy), twój pierwszy zakład nie będzie wiązał się z jakimkolwiek ryzykiem straty środków. Jak to dokładnie wygląda? Stawiając kupon na dowolne wydarzenie sportowe za maksymalnie 150 PLN, w przypadku porażki możesz liczyć na całkowity cashback stawki!

Bonus na mundial 2018 przewiduje także przyznanie każdemu nowemu graczowi prezentu w formie bonusu za pierwszy depozyt. W tym celu wystarczy zdeponować środki na nowo założony profil, a 100% jego wartości pojawi się na koncie w formie dodatkowej premii.

Fortuna bukmacher online
Fortuna bukmacher online

Mimo że promocja jest przygotowana na mistrzostwa świata w piłce nożnej, mogą z niej korzystać także fani innych sportów. W promocji kwalifikują się zakłady na dowolne dyscypliny!

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do waszej dyspozycji. Regulamin całej ofert jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.