Dodatkowy bonus 100 PLN na Wirtualne Sporty LV BET!

368

Firma bukmacherska LV BET przygotowała ciekawą niespodziankę dla swoich klientów. Każdy może teraz otrzymać aż 100 PLN bonusu na Wirtualne Sporty! 

Dodatkowy bonus 100 PLN na Wirtualne Sporty LV BET!
Dodatkowy bonus 100 PLN na Wirtualne Sporty LV BET!

Nieważne, co dokładnie lubisz obstawiać. Interesują cię wyścigi chartów, koni, a może stawiasz na tradycyjną piłkę nożną. Promocja jest ważna do 10 czerwca tego roku i dostępna dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl.

Bonus w tej promocji wynosi 50% depozytu i może być wykorzystany jedynie w dziale Wirtualne Sporty. Minimalna wpłata kwalifikująca się do tej oferty wynosi dokładnie 20 PLN.

Nie można w ramach premii otrzymać więcej niż 100 PLN.

Wszystkie dodatkowe środki trafią do graczy automatycznie. Warto pamiętać, że mogą być wykorzystane jedynie w obstawianiu wydarzeń z tak zwanych Virtual Sports.

Wirtualne Sporty LV BET
Wirtualne Sporty LV BET

Gracz w okresie trwania tej promocji nie może otrzymać więcej niż jednego doładowania konta. Właśnie dlatego warto pierwszy depozyt zrobić jak największy.

Wirtualne Sporty LV BET działają stosunkowo krótko na polskim rynku, ale już zdobyły rzeszę fanów. Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je obstawiać o każdej porze dnia i nocy, a rozliczenie jest bardzo szybkie. Jeżeli często obstawiacie, także będziecie zadowoleni, gdyż Virtual Sports doskonale sprawdzają się na urządzeniach przenośnych.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl