Ładowanie
×

Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

Każdy, kto odebrał bonus w STS, szuka informacji o ty, gdzie można sprawdzić pozostały obrót. Mamy poradnik, który dokładnie pokazuje, jak to wszystko wygląda!

Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?
Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

STS bonus powitalny i obrót. O co w tym wszystkim chodzi?

Na pewno każdy z was miał już kiedyś okazję usłyszeć o tym, że dostępny jest w STS bonus powitalny. Pewnie też doskonale wiecie, ile obecnie wynosi. Czy jednak znacie każdy inny, istotny szczegół? Tutaj mamy już wątpliwości, a najważniejsze to informacje dotyczące obrotu.

Obrót bonusem pozwala nam na wypłatę środków z konta Bonus na Depozyt. Innymi słowy, dopiero po spełnieniu jego warunków mamy możliwość otrzymania pieniędzy od bukmachera na własność, czyli tak, aby można było zrobić z nimi, co tylko się chce – obstawiać, wypłacić na konto bankowe i tak dalej, i tak dalej.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Dlaczego obrót jest taki ważny?

Kiedy słyszymy o bonusie bukmacherskim, najczęściej czytamy też o jego obrocie. Dlaczego właśnie ta kwestia jest tak istotna? Wydaje się to dość oczywiste – bo dopiero ona pokazuje nam, czy konkretna promocja jest cokolwiek warta.

Przykładowo: bukmacher może oferować nam nawet i 5000 PLN „za darmo” (np. bez wpłaty), ale co z tego, skoro taki bonus musimy obrócić x10 i to na kuponie z kursem wynoszącym co najmniej 100? No właśnie, to warunki nierealne do spełnienia i dlatego tego rodzaju promocji nikt nie mógłby potraktować poważnie.

Obrót jest bardzo ważny, bo dopiero on daje realne dane o tym, czy z konkretnej oferty warto korzystać. Jeżeli widzimy realne szanse na zdobycie od bukmachera jakiś pieniędzy, oczywiste jest to, że będziemy chcieli z danej akcji wycisnąć możliwie jak najwięcej.

STS – najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Jak to jest u niego z bonusem?

Portal internetowy www.STS.pl to bez wątpienia najpopularniejsze miejsce w Polsce do obstawiania meczów. Właśnie o nim mówi się najczęściej w kontekście oferowanego bonusu.

Przygotowany przez STS bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich, którzy przy rejestracji skorzystają z kodu promocyjnego „BETONLINE„. Szansa na to jest tylko jedna, dlatego tak ważne jest to, by nie zapominać o istotnych szczegółach.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmacher internetowy STS nowym graczom daje na dobry początek aż 29 PLN bez depozytu. Są to pieniądze, które możemy otrzymać od razu – bez konieczności przelewania na www.STS.pl jakichkolwiek pieniędzy z konta bankowego. A to jeszcze nie wszystko, bo potem do zgarnięcia jest jeszcze nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN w formie bezpiecznego zakładu na STS Betgames, czyli legalne karty jak wojna, poker i bakarat.

STS bonus obrót. Co musisz wiedzieć?

Informacje o aktualnie wymaganym obrocie zawsze są łatwo dostępne. Dzięki temu nie ma mowy o jakichkolwiek nieporozumieniach na linii gracz-bukmacher. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji, warto zapoznać się ze szczegółami na jej temat, a przede wszystkim poczytać właśnie o obrocie otrzymanych środków. Może się okazać, że dana promocja będzie wyjątkowo atrakcyjna lub na odwrót.

Co trzeba wiedzieć o obrocie bonusu na www.STS.pl? Jest on wymagany do wypłacenia pieniędzy promocyjnych z konta typerskiego i zazwyczaj na spełnienie jego warunków jest 30 dni. Jeżeli po tym czasie nie uda nam się premii przetransferować na konto główne, zostanie nam ona odebrana w całości.

Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, by bukmacher całkowicie zrezygnował z warunków obrotu. To oczywiste – gdyby często decydował się na taki ruch, gracze zdobywaliby pieniądze i nic przy tym nie inwestowali. Jakby tego było mało, mogliby nawet złotówki nie wydać na www.STS.pl, a po prostu wypłacać to, co bukmacher raz na jakiś czas przekaże.

STS obrót bonusem
STS obrót bonusem

Jak sprawdzić, ile obrotu zostało w STS?

Bez względu na to czy gramy mobilnie, czy na tradycyjnej stronie internetowej, możemy w dowolnym momencie sprawdzić, ile obrotu zostało w STS. Służy do tego specjalne okienko w profilu gracza, o którym za chwilę napiszemy więcej.

Na stronie internetowej www.STS.pl wystarczy przejść do zakładki „Moje konto”, a następnie przejść na dolną część i w lewej zakładce odnaleźć zakładkę „Obrót bonusu”. Widnieje tam kwota, za którą jeszcze musimy zagrać, by bonus stał się pieniędzmi, a nie tylko środkami promocyjnymi od bukmachera.

Tutaj nie ma już mowy o żadnych kruczkach, haczykach i tak dalej. Wszystko jest pokazane wprost i to za pomocą łatwo zrozumiałych jednostek. Chyba nie ma osoby, która nie zrozumiałaby czegoś w sformułowaniu, że musi jeszcze wydać 10 złotych, by mieć bonus dla siebie.

STS sprawdzanie obrotu bonusu
STS sprawdzanie obrotu bonusu

Czy warto zajmować się obrotem?

Niektórzy gracze uważają, że obracanie bonusu jest stratą czasu i lepiej grać jedynie za swoje pieniądze. Pewnie takich osób do swoich racji nikt nie przekona, ale prawda jest taka, iż nie warto każdej promocji bukmacherskiej wrzucać co jednego worka z napisem „śmieci”. Nadal na polskim rynku można znaleźć dobrze oceniane oferty, które przy odrobinie wytrwałości pozwalają na zdobycie pieniędzy.

Przy odbieraniu bonusów warto pamiętać o tym, by wpisywać wymagane kody promocyjne. Bez nich często otrzymuje się premie na gorszych warunkach, a tym samym trudniejsze do obrotu i tak dalej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.