Ładowanie
×

Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?

Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?

Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?

Napoli – Inter to drugi półfinał Pucharu Włoch. Jego zwycięzca zagra w wielkim finale z Juventusem lub Milanem. Włosi, jak widać, wracają z przymusowej przerwy z przytupem.

Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?
Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?

Inter liczy na odrobienie strat

Serie A wraca 20 czerwca, natomiast tydzień wcześniej obejrzymy zaległe mecze rewanżowe w półfinałach Pucharu Włoch. Każde ze starć zapowiada się naprawdę ciekawie, ale jeśli mielibyśmy wybrać mecz, który może nam przysporzyć więcej emocji, postawilibyśmy na Napoli – Inter. Dlaczego? Bo spodziewamy się, że do końcowego gwizdka toczyć się będzie walka o awans, czego nie spodziewamy się po spotkaniu Juventusu z Milanem, gdzie stawiamy na spokojną wygrają „Starej Damy”.

W pierwszym spotkaniu górą byli zawodnicy Gennaro Gattuso, którzy wygrali 1:0 po goli Fabiana Ruiza. Dosyć szczęśliwie udało im się odnieść zwycięstwo na wyjeździe, bo to Inter wówczas nieznacznie przeważał. Teraz drużyna z Mediolanu liczy na odrobienie strat.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Czy ta sztuka im się uda? Oczywiście, że tak. Ale przez wstrzymanie sezonu naprawdę ciężko oszacować, jak dużą. Analitycy BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – takiej pracy się jednak nie boją i twierdzą, że Nerazzurri mają 30 procent szans na awans do finału. Reszta punktów procentowych stoi po stronie Napoli. Takie proporcje są rzecz jasna zrozumiałe ze względu na wynik pierwszego spotkania. 

Jak poradzą sobie Zieliński i Milik?

Liczymy na to, że w tym meczu z dobrej strony pokażą się reprezentanci Polski, czyli Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Ten pierwszy ma pełnić w Azzurrich coraz ważniejszą rolę, natomiast 26-letni napastnik jest coraz bliżej odejścia z Napoli. Gdzie? Tego na ten moment nie wiadomo, lecz plotkuje się o naprawdę poważnych klubach.

Jednego jesteśmy pewni – weekend z Pucharem Włoch będzie bardzo ekscytujący. Nieważne na jaki mecz postawicie, to i tak nie powinniście być zawiedzeni. Futbol w Italii wreszcie wraca, co nas naprawdę cieszy, bo w ostatnich latach tamtejsze kluby ogląda się coraz przyjemniej. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.