Ładowanie
×

Codzienne promocje dla wszystkich w forBET!

forbet kalendarz promocji 2018

Codzienne promocje dla wszystkich w forBET!

Polski bukmacher forBET, idąc za wzorem zagranicznych firm branżowych, rusza z kalendarzem promocji. Od 12 stycznia każdego dnia od poniedziałku do piątku będzie można skorzystać u tego bukmachera ze specjalnych ofert na zakłady! 

forbet kalendarz promocji 2018
Darmowe promocje bukmacherskie w Forbet`

Forbet promocje bukmacherskie

W ramach kalendarza promocji do zgarnięcia są bonusy od kolejnych wpłat, Zakłady Bez Ryzyka, zwroty od przegranych, a nawet zupełnie darmowe środki. Jakby tego było mało, w każdą środę gracze będą mogli grać bez 12% podatku, a to wszystko jak najbardziej legalnie!

Poniedziałkami będą zainteresowani głównie fani Wirtualnych Sportów. Tego dnia otrzymają 10 złotych do wykorzystania na wyścigi konne lub inne dyscypliny dostępne w Virtual Sports.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Wtorkowy wyścig to zabawa, w ramach której będzie można za swoją aktywność zgarnąć specjalne bonusy: 15, 30, a nawet 45 PLN!

Jeżeli chodzi o czwartek, forBET (zobacz recenzję bukmachera) przygotował na ten dzień standardowy bonus reload, czyli od kolejnej wpłaty na konto bukmacherskie. Zdeponuj środki i odbierz 50% wartości wpłaty w formie bonusu! I to aż do okrągłej sumy 100 PLN!

Piątkowa promocja przewiduje zwroty od przegranych kuponów AKO w forBET. Gracze będą mogli otrzymać do 40 PLN cashbacku w przypadku niepowodzenia przed sobotą.

Dowiedz się, u jakiego bukmachera warto teraz założyć konto. Zobacz aktualny ranking Najlepszy bukmacher 2018!