Bonus 400 PLN na skoki w Zakopanem 2018!

Bukmacher LvBET organizuje konkurs bukmacherski na zbliżający się wielkimi krokami PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem. Do zdobycia jest nawet 400 PLN bonusu! 

Promocja obowiązuje do 28 stycznia do godziny 22. Zakłady konkursowe to te, które dotyczą wszystkich zdarzeń związanych z Pucharem Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem 2018.

Nagrody otrzyma pięciu uczestników z najwyższymi iloczynami kursu i stawki. Każdy z graczy może zgarnąć maksymalnie jedną premię, zawsze tę wyższą.

Bonus 400 PLN na skoki w Zakopanem 2018!

Struktura wypłat w promocji wygląda następująco:

  1. miejsce – 400 PLN
  2. miejsce – 200 PLN
  3. miejsce – 100 PLN
  4. miejsce – 50 PLN
  5. miejsce – 50 PLN

Stawka kuponu promocyjnego nie może być niższa niż 20 PLN. Pieniądze przyznane w zabawie na PŚ Zakopane trzeba wykorzystać, to jest obrócić, w ciągu maksymalnie 30 dni od zaksięgowania na profilu bukmacherskim.

Tylko osoby posiadające konto w LvBET mogą wziąć udział w promocji. Jeżeli jeszcze nie masz konta, możesz założyć je na www.LvBET.pl, odbierając na start 20 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN za pierwszą wpłatę!

Każdy zwycięzca zostanie poinformowany przez organizatora drogą e-mailową. Wszystkie bonusy mają być przelane do 29 stycznia do godziny 17.00.

Warunki promocyjne:

  • Zakład pojedynczy lub kombi,
  • Zakład wygrany
  • Zakład tylko na selekcje Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy