Ładowanie
×

Forbet kalendarz adwentowy 2018

Forbet kalendarz adwentowy 2018

Forbet kalendarz adwentowy 2018

Co w tym roku oferuje Forbet kalendarz adwentowy 2018? Sprawdźcie najnowsze informacje na ten temat! Jaka promocja dostępna jest w dniu dzisiejszym?

Forbet kalendarz adwentowy 2018

Forbet kalendarz adwentowy 2018

Kalendarze promocyjne na Boże Narodzenie to niemal taka sama tradycja jak kody bonusowe na święta 2018. Można spodziewać się, że prawie każdy bukmacher w Polsce przygotuje ofertę specjalną na grudniowe dni, chociaż na pewno nie wszyscy od razu to ogłoszą.

Kalendarz adwentowy Forbet 2018 to spis codziennych ofert specjalnych, które gracze mogą odbierać w konkretnych usługach dostępnych u tego bukmachera. W każdej dobie dostępna jest zupełnie inna promocja – niekiedy są to bonusy od wpłaty, doładowania wygranych czy freebety bez depozytu.

Zakłady na wybory prezydenckie 2020. Kursy, kto wygra, gdzie obstawiać?

Forbet na okres przedświąteczny przygotował dodatkowo dwa specjalne maratony bukmacherskie, w których zdobyć można ekstra bonusy. Pierwszy z nich to 500 PLN za codzienną grę na Wirtualnych Sportach, natomiast drugi wynosi 700 PLN i przyznawany jest za regularną, grudniową grę w zakładach bukmacherskich poza Virtual Sports.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, musisz je założyć, by korzystać z świątecznych promocji. Na szczęście, proces rejestracji trwa tylko chwilę i jest dostępny dla każdego, kto jest osobą pełnoletnią.

Kod bonusowy „BETONLINE” wykorzystasz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.