Ładowanie
×

Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Słowenia – Polska

Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Słowenia - Polska

Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Słowenia – Polska

Bonusy specjalne i promocje dostępne u bukmachera Fortuna na mecz Słowenia – Polska. Co takiego można zyskać i w jaki sposób? Oto szczegółowe informacje na ten temat!

Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Słowenia - Polska
Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Słowenia – Polska

Bonusy w Fortunie

Mecz Słowenia – Polska to pierwszy sprawdzian naszej kadry po wakacjach. Bukmacherzy stawiają Biało-Czerwonych w gronie faworytów do piątkowych zwycięstw, ale kursy nie wskazują na to, by ekipa Jerzego Brzęczka miała mieć zdecydowaną przewagę nad rywalami.

Fortuna bukmacher legalny przygotował specjalne promocje na piątkowy mecz Polaków. Do zdobycia jest kilka specjalnych bonusów, a to wszystko w stu procentach legalnie i do odebrania bez większego problemu!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Promocje specjalne i obstawianie bez podatku

W godzinach 17.00 – 18.00 można w Fortunie obstawiać mecze pre-match z bonusem 14%! W ten sposób obstawia się mecze bez podatku i wygrywa znacznie więcej, niż na co dzień.

Kolejną godną uwagi ofertą na 6 września jest 10% doładowania wygranych w zakładach LIVE. Promocja obowiązuje tylko przez 30 minut – od godziny 21.00 do 21.30!

Główną promocją dnia jest bez wątpienia możliwość otrzymania 20 PLN premii w formie punktów bez obrotu. Aby w ten sposób otrzymać tę kasę, wystarczy zagrać wygrany kupon przedmeczowy AKO za minimum 20 PLN. Do zakładu trzeba dodać przynajmniej jeden typ związany ze starciem Polski ze Słowenią. 

Wszystkie promocje dotyczą kuponów, które zostaną rozstrzygnięte do godziny 23.59 w dniu 6 września. Żaden Fortuna kod promocyjny nie jest potrzebny do tego, by zapisać się do tej oferty. 

Brak konta w Fortunie? Aktualny bonus powitalny dla nowych graczy to nawet ponad 1000 złotych. Kod do wpisania przy rejestracji brzmi „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.