Ładowanie
×

Czy w Betclic dostępne jest konto tymczasowe?

Czy w Betclic dostępne jest konto tymczasowe?

Czy w Betclic dostępne jest konto tymczasowe?

Konto tymczasowe to możliwość grania u legalnego bukmachera bez dowodu osobistego. Czy jest dostępna tego typu opcja na stronie Betclic Polska? Sprawdziliśmy!

Czy w Betclic dostępne jest konto tymczasowe?
Czy w Betclic dostępne jest konto tymczasowe?

Betclic bez weryfikacji danych

Legalni bukmacherzy robią co tylko w ich mocy, by przygotować dla graczy takie opcje, które zachęcą do założenia konta. Nie ma co ukrywać, że przyspieszony proces rejestracji potrafi skusić wielu typerów.

Betclic konto tymczasowe jak najbardziej jest dostępne. Pozwala ono na obstawianie meczów jeszcze przed dokończeniem procesu weryfikacji danych. Co to dokładnie oznacza? Czy aby na pewno w ten sposób nie łamiemy prawa?

betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Granie bez dowodu w Betclic to nic innego jak możliwość stawiania prawdziwych pieniędzy na stronie czy w aplikacji. Na dokończenie rejestracji jest dokładnie 90 dni – w tym czasie można stawiać dowolną liczbę kuponów!

Legalny bukmacher bez dowodu

Każdy nowy gracz cały czas ma do wykorzystania przygotowany przez Betclic bonus powitalny. Prezent dla nowo zarejestrowanych to nawet 500 złotych zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym u tego buka.

Przypominamy, że tylko przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wykorzystać kod promocyjny „KOD500„. Nazwa wzięła się z maksymalnej kwoty premii, jaką można zdobyć w Betclic Polska!

Korzystanie z konta tymczasowego jest jak najbardziej legalne, a to dlatego, że nie możemy wypłacić pieniędzy dopóki nie potwierdzimy tego, iż mamy pełne prawo do obstawiania na stronie bukmacherskiej!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.