Ładowanie
×

Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od STS

Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od STS

Specjalną akcję promocyjną oferuje każdemu typerowi bukmacher STS, który zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie spotkań z europejskich pucharów.

STS zmniejsza przegrane na europejskie puchary

STS zmniejsza przegrane na europejskie puchary

Śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie w europejskich pucharach, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Inter – Bayern Monachium, Napoli – Liverpool, Barcelona – Pilzno, czy też Villareal – Lech Poznań.

Dodatkowo można skorzystać z ekstra promocji „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary”, w której można liczyć na mniejsze przegrane. Chcąc skorzystać z powyższej akcji należy do niej się zapisać na stornie www.STS.pl, a jest ona dostępna do 8 września do godziny 23:59.

Bonus do 150 PLN za obstawienie meczy

W ramach promocji „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary” kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, na którym obowiązkowo musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Warto jest tutaj dodać, że typy w STS online mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jednak kurs tego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Każdego dnia można otrzymać nawet 50 PLN, zaś łącznie do 150 PLN.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Legalny bukmacher STS online w ramach pakietu powitalnego na sam start, gdzie to za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać premię. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1500 PLN.

Poza tym każdy pierwszy kupon z takich kategorii, jak zakłady bukmacherskie, Betgames oraz sportów wirtualnych.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE. A cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikogo żadnych problemów. Kod promocyjny STS wpisać można jedynie podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.