Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od STS

Specjalną akcję promocyjną oferuje każdemu typerowi bukmacher STS, który zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie spotkań z europejskich pucharów.

STS zmniejsza przegrane na europejskie puchary

STS zmniejsza przegrane na europejskie puchary

Śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie w europejskich pucharach, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Inter – Bayern Monachium, Napoli – Liverpool, Barcelona – Pilzno, czy też Villareal – Lech Poznań.

Dodatkowo można skorzystać z ekstra promocji „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary”, w której można liczyć na mniejsze przegrane. Chcąc skorzystać z powyższej akcji należy do niej się zapisać na stornie www.STS.pl, a jest ona dostępna do 8 września do godziny 23:59.

Bonus do 150 PLN za obstawienie meczy

W ramach promocji „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary” kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, na którym obowiązkowo musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Warto jest tutaj dodać, że typy w STS online mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jednak kurs tego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Każdego dnia można otrzymać nawet 50 PLN, zaś łącznie do 150 PLN.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Legalny bukmacher STS online w ramach pakietu powitalnego na sam start, gdzie to za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać premię. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1500 PLN.

Poza tym każdy pierwszy kupon z takich kategorii, jak zakłady bukmacherskie, Betgames oraz sportów wirtualnych.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE. A cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikogo żadnych problemów. Kod promocyjny STS wpisać można jedynie podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy