Ładowanie
×

Granie w STS poza Polską. Jak to zrobić, by nie łamać przepisów?

Granie w STS poza Polską. Jak to zrobić, by nie łamać przepisów?

Granie w STS poza Polską. Jak to zrobić, by nie łamać przepisów?

Kiedy mieszkamy i przebywamy w Polsce, granie w STS nie powinno nam sprawiać żadnych kłopotów natury prawnej. Gorzej z wyjazdem za granicę. Co robić w takiej sytuacji?

Granie w STS poza Polską. Jak to zrobić, by nie łamać przepisów?
Granie w STS poza Polską. Jak to zrobić, by nie łamać przepisów?

STS jako polski bukmacher a wyjazd zagraniczny

Niektórzy wyjeżdżają za granicę dość często, a inni sporadycznie, na przykład na ferie czy wakacje. Bez względu na to, jaki kto ma powód, w przypadku zakładów bukmacherskich musi mieć na uwadze kilka istotnych faktów.

Przypominamy, że w Polsce przepisy hazardowe są zupełnie inne od tych, z jakimi możemy spotkać się w innych krajach. Wbrew temu, co może się niektórym wydawać, wcale nasze prawo nie jest bardzo rygorystyczne w porównaniu z tym, co znajdziemy w pewnych państwach Europy Południowej czy Zachodniej.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w STS za granicą, nie będzie to przedsięwzięcie bardzo proste. Na pewno nie zrobimy tego na stronie internetowej www.STS.pl, która jest dostępna tylko dla klientów z Polski.

Czy można grać za granicą u bukmachera STS?

Bukmacher STS jest legalny nie tylko w Polsce, ale także w niektórych krajach europejskich, w tym przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, która jest częstym kierunkiem wakacyjnym/zarobkowym naszych rodaków. Oczywiście, że w STS można grać za granicą, ale też nie wszędzie i nie dokładnie w taki sam sposób, jak ma to miejsce na polskiej stronie internetowej.

Zagraniczna wersja bukmachera STS nosi nazwę STSbet. Prawdopodobnie już kiedyś o niej słyszeliście, gdyż nie działa na rynku od paru dni. W ofercie tego serwisu znajdziemy zakłady na sport, a oprócz tego możemy również grać w kasynie online ze slotami, obstawiać karty, wirtualne dyscypliny i wiele, wiele więcej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kiedy będziemy chcieli zalogować się za granicą na www.STS.pl, otrzymamy komunikat, że nie ma takiej możliwości, a jednocześnie zaproponowany nam zostanie portal STSbet.

STSbet z polskiego IP
STSbet z polskiego IP

Czy typer za granicą musi przestrzegać polskiego prawa?

Cały czas trzeba mieć na uwadze to, że Polak za granicą zobowiązany jest do przestrzegania przepisów kraju, w którym przebywa oraz którego jest obywatelem. Nie może być zatem tak, że gracz z Rosji przyjedzie do Polski i będzie obstawiał w 1xBet, natomiast my jadąc za granicę będziemy bez żadnych problemów stawiać mecze w Fortunie, STS czy Betfan.

Pamiętajmy, by nie lekceważyć żadnych przepisów i zawsze robić wszystko zgodnie z prawem. W ten sposób zapewniamy sobie niezwykle ważny spokój psychiczny, ale i nie tylko.

STS nie jest jedynym bukmacherem legalnym w Polsce, który działa również za granicą. Innym przykładem jest chociażby marka Betclic, którą w naszym kraju znajdziemy pod adresem internetowym www.Betclic.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.