Ładowanie
×

Kody bonusowe VIP. Co to takiego jest?

Kody bonusowe VIP. Co to takiego jest?

Kody bonusowe VIP. Co to takiego jest?

Jeżeli myślałeś kiedykolwiek o założeniu konta u bukmachera, na pewno natknąłeś się na kody bonusowe VIP. Czym właściwie są i jak można przez nie… dać się nabrać?

Kody bonusowe VIP. Co to takiego jest?
Kody bonusowe VIP. Co to takiego jest?

Kiedy ktoś szuka dla siebie odpowiedniej firmy bukmacherskiej, zazwyczaj przeszukuje internet lub jakieś forum tematyczne. Pierwsze pytanie – jakiego bukmachera polecacie.

Pytanie numer dwa – jaki bonus można odebrać i czy potrzebny jest kod promocyjny. Na to ostatnie znacznie łatwiej odpowiedzieć, chociaż często początkujący właśnie w tym miejscu dają się oszukać.

Kody bonusowe VIP, na które można natknąć się niemal na każdym kroku, to nic innego jak zwykły kod specjalny w danej firmie bukmacherskiej. Przykładowo: Fortuna kod promocyjny to nic innego, jak to samo co ten z końcówką „VIP”.

kod bonusowy fortuna
kod bonusowy fortuna

Nie każdy gracz jest tego świadomy, dlatego warto o tym pisać. Szczególnie, że obecnie nie brakuje osób, które żerują na naiwności oraz niewiedzy innych.

Jeżeli rzeczywiście chcecie na start otrzymać dobrą ofertę, po prostu patrzcie na normalne kody. Wśród początkujących sporą popularnością cieszy się ostatnio kod bonusowy LV BET.

Miejcie na uwadze, że promocje powitalne są ograniczone czasowo. Nie wszystkie dostępne są cały czas. Na szczęście, o ewentualnych zmianach zawsze jesteśmy poinformowani, a podczas wpisywania kodu otrzymujemy informację czy jest on nadal aktualny, czy nie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.