Ładowanie
×

Bezpieczne buki wg graczy!

Bezpieczne buki wg graczy!

To nie eksperci mają największe pojęcie o tym, czego przeciętny gracz oczekuje od bukmachera internetowego. Jakiego polecacie waszym znajomym, a jakiego największym wrogom? Oto zestawienie najlepszych marek!

Bezpieczne buki wg graczy!

Polecani legalni bukmacherzy online

W internecie raczej nie problem znaleźć informację na temat tego, który bukmacher ma największą ofertę bądź udostępnia wysokie kursy. Nie brakuje też różnego rodzaju rankingów, gdzie patrzy się na różne czynniki i tym samym ustala kolejność od najlepszych do najgorszych stron.

Jeżeli kiedykolwiek przeglądaliście jakieś bukmacherskie zestawienia dostępne online, na pewno wielokrotnie doszliście do wniosku, że mało miejsce poświęca się w nich opiniom graczy. To duży błąd, bo przecież to właśnie popularność danego bukmachera w dużej mierze świadczy o atrakcyjności oferowanych produktów, w tym promocji.

Postanowiliśmy poświęcić sporo czasu, by przejrzeć wiele forów internetowych oraz portali branżowych i sprawdzić, jaka firma bukmacherska polecana jest statystycznie najczęściej, a jaka najmniej.

Jakiego legalnego bukmachera polecacie?

Pytanie to pada bardzo często, szczególnie w miejscach, gdzie doświadczeni typerzy mają szansę pomagać tym początkującym. Szukając dobrego bukmachera, można natrafić na wiele opinii. Oczywiście, nie ma takiej firmy, która wszystkim kojarzyłaby się pozytywnie. Widać też wyraźnie, które serwisy internetowe są popularne, a które cały czas mają wiele do zrozumienia w kwestii pozyskania nowych graczy.

Warto podkreślić fakt, że niektóre marki działają na rynku znacznie dłużej od innych. O tych dopiero raczkujących opinii jest niewiele. Firmom dość świeżym także więcej się wybacza, bo przecież nikt od razu nie jest perfekcyjny i powinien dostać więcej czasu na poprawienie błędów.

Najstarszy polski bukmacher online - Fortuna
Najstarszy polski bukmacher online – Fortuna

Kiedy, według nas, opinia była pozytywna, a kiedy nie? Przede wszystkim obliczaliśmy, czy bukmacher miał dla gracza więcej wad czy zalet. Kiedy nie było to jednoznacznie określone, staraliśmy się z kontekstu wywnioskować, czy dana osoba poleciłaby bukmachera dobremu znajomemu, czy raczej wręcz przeciwnie.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszego „badania terenowego”. Na interpretację przyjdzie jeszcze czas!

Popularni bukmacherzy w Polsce

Przejdźmy do konkretów. Nie ma wątpliwości, że na chwilę obecną najpopularniejsze strony to Fortuna, Totolotek, eToto i STS. Ten pierwszy i ostatni mają największe doświadczenie w przyjmowaniu zakładów internetowych.

Najlepszy Polski bukmacher wg graczy

Gdybyśmy brali pod uwagę tyko pozytywne opinie, zwycięzcą zostałaby Fortuna, natomiast drugie miejsce przypadłoby marce STS. Teraz jednak czas napisać przysłowiowe „ale”. Zwróćmy uwagę na fakt, że o ile Fortuna nie ma zbyt wielu „negatywów”, jej największy konkurent ma ich całkiem sporo.

Trzeba oddać STS-owi, że zebrał sporo plusów wśród graczy, ale widać też, że nie brakuje takich, którzy raczej nie mają większej chęci grać tam po pewnych doświadczeniach. Jak na wieloletnie doświadczenie, minusów wydaje się całkiem sporo. Sami jednak musicie ocenić, w jakim stopniu należy na to patrzeć.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zaskakujący dobry wynik udało się uzyskać firmie eToto. Nie jest ona bardzo popularna, ale statystyki pokazują, że mało kto wypowiada się negatywnie na jej temat. Duży wzrost pozytywnych komentarzy pojawił się w trakcie MŚ 2018, kiedy ten bukmacher przygotował bardzo wiele interesujących promocji i ofert specjalnych.

Jaki bukmacher w Polsce jest najgorszy? 

Wybór najgorszego bukmachera jest chyba znacznie trudniejszy od wyboru najlepszego. Nie przeprowadzaliśmy sondy na określonej liczbie ankietowanych i tak dalej, dlatego nie wszyscy mogą to uznać za wynik miarodajny. Wystarczy jednak odjąć pozytywy od negatywów, by przekonać się, ile łącznie opinii „in plus” zostało przy konkretnej firmie.

Wniosek? Blado wypada PZbuk, Milenium oraz Totalbet. Ten ostatni być może jednak jeszcze w ogóle w rankingu pojawić się nie powinien, gdyż dopiero od lipca 2018 roku.

Legalny buk eToto
Legalny bukmacher eToto

Mimo wszystko, wyraźnie widać, jakie strony są najmniej polecane przez graczy. Ostateczny wybór, oczywiście, należy do was. Musicie przemyśleć, jakie macie wymagania względem buka, a następnie przyjrzeć się poszczególnym ofertom i wybrać tę dla was najkorzystniejszą.

Początkującym z czystym sumieniem już teraz możemy polecić następujące zakłady bukmacherskie:

Podane wyżej marki bukmacherskie uzyskały najlepsze wyniki po odjęciu słabych opinii od dobrych.

Na koniec warto zauważyć, że nie było bukmachera, w którym przeważałyby negatywy. To dobry znak – widać, iż robi się w naszym kraju wiele, by klient był zadowolony. Owszem, niewykluczone – mimo wszystko – że niektóre opinie zostały kupione. Takie praktyki w każdej branży są na porządku dziennym, ale niezwykle trudno je wyśledzić.

bukmacher betfan opinie bonus freebet
Legalny bukmacher Betfan – opinie graczy, bonus freebet kod promocyjny

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.15.2017. Polscy legalni bukmacherzy.