Ładowanie
×

eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

W mobilnej wersji bukmachera eToto każdy gracz ma prawo do otrzymania darmowego bonusu w wysokości 25 PLN. W jaki sposób można go odebrać?

eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!
eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

Etoto aplikacja mobilna

Firmy bukmacherskie w Polsce coraz częściej decydują się na uruchomienie aplikacji mobilnych, a każda z nich posiada „przenośną” wersję swojej strony internetowej. Marka eToto zalicza się do tego drugiego grona, dzięki czemu możemy korzystać z jej oferty na każdym smartfonie, a nie tylko na tych z Androidem bądź systemem iOS.

Aby odebrać 25 PLN freebetu, gracz musi zagrać kupon spełniający warunki podane w oficjalnym regulaminie. Poniżej przedstawiamy skróconą wersję, która w przejrzysty sposób pokazuje, jak zgarnąć premię.

  • Zakłady zagrane wydarzenia live;
  • Minimalna stawka to co najmniej 50 zł;
  • Najmniejszy dopuszczalny kurs 1,95;
  • Rozliczone jako wygrane bądź przegrane;
  • Postawione na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

Żaden kod bonusowy VIP ani inny tego rodzaju nie jest potrzebny, by otrzymać dodatkowe środki. Informacja o przyznaniu zakładu bez ryzyka pojawi się u odpowiednich graczy w formie powiadomienia, które należy zatwierdzić.

Oferta łączy się ze zwrotem 50 PLN dla nowych graczy eToto. Jeżeli jeszcze nie macie konta u tego bukmachera, możecie dokonać rejestracji na oficjalnej stronie!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.