eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

W mobilnej wersji bukmachera eToto każdy gracz ma prawo do otrzymania darmowego bonusu w wysokości 25 PLN. W jaki sposób można go odebrać?

eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!
eToto przez telefon. Darmowy bonus 25 PLN!

Etoto aplikacja mobilna

Firmy bukmacherskie w Polsce coraz częściej decydują się na uruchomienie aplikacji mobilnych, a każda z nich posiada „przenośną” wersję swojej strony internetowej. Marka eToto zalicza się do tego drugiego grona, dzięki czemu możemy korzystać z jej oferty na każdym smartfonie, a nie tylko na tych z Androidem bądź systemem iOS.

Aby odebrać 25 PLN freebetu, gracz musi zagrać kupon spełniający warunki podane w oficjalnym regulaminie. Poniżej przedstawiamy skróconą wersję, która w przejrzysty sposób pokazuje, jak zgarnąć premię.

  • Zakłady zagrane wydarzenia live;
  • Minimalna stawka to co najmniej 50 zł;
  • Najmniejszy dopuszczalny kurs 1,95;
  • Rozliczone jako wygrane bądź przegrane;
  • Postawione na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

Żaden kod bonusowy VIP ani inny tego rodzaju nie jest potrzebny, by otrzymać dodatkowe środki. Informacja o przyznaniu zakładu bez ryzyka pojawi się u odpowiednich graczy w formie powiadomienia, które należy zatwierdzić.

Oferta łączy się ze zwrotem 50 PLN dla nowych graczy eToto. Jeżeli jeszcze nie macie konta u tego bukmachera, możecie dokonać rejestracji na oficjalnej stronie!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy