Zwrot 50 PLN dla nowych graczy eToto!

332

Firma bukmacherska eToto reaktywowała ofertę specjalną Kasozwrot, w ramach której na każdego nowego gracza czeka 50 PLN zwrotu w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu! Odebraliście już?

Zwrot 50 PLN dla nowych graczy eToto! 50 PLN dla nowych graczy eToto!
Zwrot 50 PLN dla nowych graczy eToto!

Promocja dotyczy osób, które zarejestrowały się na stronie www.eToto.pl w dniu 4 sierpnia bądź później lub ewentualnie jeszcze nie korzystały z żadnego bonusu u bukmachera i do tej pory nie dokonywały wpłaty na konto.

Aby otrzymać Kasozwrot, gracz musi zrezygnować ze standardowego bonusu powitalnego w wysokości 500 PLN za pierwszy depozyt. Każdy ma prawo do zgarnięcia tylko jednej premii powitalnej!

Zwrot jest przyznawany za porażkę w pierwszym kuponie zagranym na oficjalnej stronie eToto. Nie można otrzymać więcej niż 50 PLN, a zagrany typ musi posiadać co najmniej trzy możliwości rozstrzygnięcia.

Skorzystanie z Kasozwrotu nie wyklucza odebrania freebetu 50 PLN oraz brania udziału w promocji o nazwie Git Typ.

Marka eToto w ostatnim czasie zyskuje na popularności wśród polskich graczy. Należy do tych bukmacherów, jakich polecacie najczęściej. Nie tylko oferuje dość wysokie kursy bukmacherskie, ale także liczne oferty na wiele okazji.

Zwrot powitalny u bukmachera można odbierać do odwołania. O wszelkich zmianach w tej lub innych promocjach będziemy informować was na bieżąco. Pamiętajcie, by przed skorzystaniem z konkretnej oferty przejrzeć jej regulamin, w którym zawarte są, między innymi, warunki obrotu.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl