Który bukmacher ma największą ofertę?

57

Bonusy, promocje i dobre kursy to bardzo istotne elementy, jednak żaden bukmacher nie może być uznawany za godnego uwagi, jeśli nie posiada wielu zakładów do wyboru. Który z legalnych buków ma obecnie największą ofertę?

Który bukmacher ma największą ofertę?
Który bukmacher ma największą ofertę?

Najlepszy bukmacher w Polsce

Gracze bardzo często szukają jasnych odpowiedzi. Chcą wiedzieć, na przykład, który bukmacher jest najlepszy i dlaczego. Na to pytanie nie ma uniwersalnej odpowiedzi, bo przecież na ofertę bukmachera składa się wiele elementów. W tym artykule zajmiemy się tematyką związaną z tym, jak dużo zakładów oferują poszczególne serwisy. Jeżeli jesteście ciekawi, jaki buk w tej kwestii radzi sobie najlepiej, dobrze trafiliście!

Kod promocyjny. Pamiętaj, by wpisać: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie z dobrą ofertą

Bukmacherzy mogą na start dawać naprawdę wiele, a także organizować sporo ciekawych promocji. Jeżeli jednak nie będą zapewniali graczom odpowiednio bogatej oferty, będą mogli zapomnieć o dużej rzeszy zadowolonych klientów. W końcu po co nam bonus, skoro nie będziemy mogli wykorzystać go na obstawianie naszej ulubionej dyscypliny?

Obstawianie piłki nożnej to bez wątpienia najpopularniejsze zajęcie polskich fanów bukmacherki. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że trend rosnący jest także w przypadku zakładów bukmacherskich na mecze CS:GO czy inne, nieco bardziej egzotyczne dyscypliny.

Jaki bukmacher ma największą ofertę?

etoto bukmacher online

W zestawianiu bukmacherów z największą ofertą trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ilość, ale także jakość. Nie sztuką jest bowiem zaoferować 50 dyscyplin, a w każdej kategorii zaledwie parę zakładów. Dla graczy na pewno znacznie lepszym rozwiązaniem jest większa ilość zakładów przy mniejszej ilości dostępnych kategorii.

Dobrym przykładem po raz kolejny może być piłka nożna. Nie ma w Polsce bukmachera, który nie miałby jej w swojej ofercie. eToto jednak, na przykład, pozwala na obstawianie nawet niższych lig, natomiast Milenium oferuje tylko te najbardziej podstawowe. Gdzie zatem lepiej grać? Prawdopodobnie już sami odpowiedzieliście na to pytanie i nasz komentarz jest w tym przypadku zbędny.

Najlepsi bukmacherzy

Pod względem dostępnej oferty, na pewno na ogromne wyróżnienie zasługuje wspomniane już eToto. To firma działająca na naszym rynku od kilku ładnych lat, ale od pewnego czasu sukcesywnie powiększa swoją ofertę – nie tylko o zakłady z różnych dyscyplin, ale także ciekawe i przydatne funkcje.

Na stronie www.eToto.pl można obstawiać (dostępny jest również dział Zakładów Na Żywo!), poza tymi najpopularniejszymi dyscyplinami, takie sporty jak:

 • Piłka wodna
 • Snooker
 • Bilard
 • Netball
 • Trotting
 • Tenis stołowy
 • MMA
 • Golf
 • Surfing
 • Krykiet
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Kolarstwo
 • Dart
 • Badminton
 • Wiele, wiele więcej!

Przytoczone przykłady najlepiej pokazują, jak wiele znaleźć można zakładów u opisywanego bukmachera. Jesteśmy przekonani, że w eToto znajdą coś dla siebie nawet ci najbardziej wymagający!

Bukmacher z największą ofertą - Fortuna
Bukmacher z największą ofertą – Fortuna

Bukmacher Fortuna – aktualna oferta

Pod względem dostępności bogatej oferty radzi sobie świetnie także inny polski bukmacher, Fortuna. Ten legalny buk w swojej aktualnej ofercie posiada dyscypliny sportowe popularne nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Warto wspomnieć, że na www.eFortuna.pl często pojawiają się promocje związane z wydarzeniami, które w naszym kraju jeszcze nie należą do najpopularniejszych.

Oferta firmy Fortuna nie powinna zawieść nikogo, kto szuka bogatej oferty zakładów bukmacherskich. Tak naprawdę wystarczy się w niej zarejestrować, by przekonać się o tym na własnej skórze. Warto przy tym pamiętać, by podać kod promocyjny Fortuna!

U jakiego bukmachera warto się zarejestrować? 

Załóżmy, że macie już konto w eToto i Fortunie, a mimo to ciągle jest wam mało. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Nie powinno być z tym problemu, bo w naszym kraju naprawdę jest obecnie wiele ciekawych firm bukmacherskich. Pod względem dużej ilości dostępnych zakładów pozytywnie wyróżniają się jeszcze dwie marki – LV BET oraz Forbet.

Zakładając konto bukmacherskie, dobrze jest nie poprzestawać tylko na jednym czy dwóch. Jeżeli zarejestrujecie się we wszystkich czterech miejscach, które wam podaliśmy, możecie być pewni, że zawsze znajdziecie zakład na interesujące was wydarzenie. Dodatkowo, będziecie mogli porównać kursy, tak by wybrać ofertę najkorzystniejszą na dany moment.

Legalny bukmacher Forbet
Legalny bukmacher Forbet

Bukmacher z największą ofertą

Podsumowując, największą ofertę bukmacherską w Polsce na ten moment posiada eToto. Godny uwagi jest także bukmacher Fortuna. Posiadając konta na tych dwóch stronach, powinniśmy otrzymać wszystko, co potrzebne do solidnego obstawiania. Dla tych najbardziej wymagających polecane jest także zarejestrowanie się w LV BET oraz Forbet.

Ranking legalnych bukmacherów pod względem wielkości oferty:

 1. Zakłady Bukmacherskie eToto
 2. Bukmacher Fortuna
 3. Firma bukmacherska LV BET
 4. Forbet

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher ma największą ofertę?
5 (100%) 2 votes