Ładowanie
×

Bonus Olimpijski 2018. 1200 PLN dla nowych graczy forBET!

Bonus Olimpijski 2018. 1200 PLN dla nowych graczy forBET!

Bonus Olimpijski 2018. 1200 PLN dla nowych graczy forBET!

Nie masz jeszcze konta w ForBET Zakłady Bukmacherskie? Zimowe Igrzyska Olimpijskie to świetna okazja, by to zmienić! Najnowsza oferta umożliwia nowym graczom na odebranie aż trzech bonusów do 1200 PLN!

Bonus Olimpijski 2018. 1200 PLN dla nowych graczy forBET!

Oferta legalnego bukmachera ForBET z dnia na dzień się powiększa, podobnie jak grono zarejestrowanych u niego graczy. Dostępne zakłady pozwalają na obstawianie CS:GO, innych e-sportów, a także wszystkich tradycyjnych dyscyplin.

Firma forBET może także pochwalić się znanymi ambasadorami ze świata sportu. Niedawno umowę z tym bukmacherem podpisała gwiazda MMA, Karolina Kowalkiewicz czy bramkarz Artur Boruc.

Bonus dla nowych graczy 

Olimpijski bonus dla nowych graczy jest dostępny w forBET tylko w dniach 9-25 lutego, a więc w okresie trwania igrzysk Pjongczang 2018. Skorzystanie z tej promocji wygląda tak samo, jak w przypadku standardowej premii powitalnej. Różnica polega na tym, że tutaj zdobywamy aż trzy, a nie tylko jeden bonus!

1200 PLN za darmo w forBET:
  1. Oferta dostępna na oficjalnej stronie legalnego bukmachera
  2. Zarejestruj się
  3. Dokonaj wpłat i odbieraj bonusy!

1200 PLN za darmo w forBET

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest od wielkości wpłaty dokonanej przez nowo zarejestrowanego gracza. Ile i w jaki sposób można dokładnie zyskać?

  • 100% do 400 PLN przy pierwszym depozycie
  • 75% do 400 PLN przy drugim depozycie
  • 50% do 400 PLN przy trzecim depozycie

Zimowe Igrzyska w Pjongczang 2018 to świetna okazja do sprawdzenia się w obstawianiu. Ale tylko najlepsze typy zapewniają duże szanse na sukces! Pamiętajcie, by grać rozważnie i jedynie u legalnych bukmacherów. Nie wszyscy bukmacherzy dostępni w Polsce działają zgodnie z prawem!