Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Zwrot bukmacherski w Forbet na piątek trzynastego. Jak otrzymać pełny zwrot postawionej stawki w przypadku przegranego kuponu?

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!
Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Jesteś osobą zarejestrowaną w Forbet? Jeżeli tak, masz pełne prawo do skorzystania z tej okazji. W przeciwnym wypadku, pozostaje ci wejść na www.iForbet.pl, wypełnić formularz i podać Forbet kod promocyjny.

Zwrot dostępny jest do kwoty 39 PLN. Nie może wynieść ani więcej, ani mniej, co oznacza, że stawka kwalifikująca się do promocji to dokładnie 39 PLN.

W promocji liczą się tylko kupony z co najmniej 5 zdarzeniami. Żaden typ nie może mieć kursu niższego niż 1.20.

Dodatkowe pieniądze zostaną przelane na odpowiednie konta w dniu 17 lipca do godziny 23.59. Warto wspomnieć, że chociaż promocja jest na piątek trzynastego, biorą w niej udział również zakłady na weekend, czyli sobotę i niedzielę.

Zwrot całej stawki nastąpi jedynie w przypadku, gdy nietrafiony okaże się tylko jeden mecz.

Kupon promocyjny nie może być zawarty innego dnia niż 13 lipca 2018!

Czy marka Forbet to najlepszy polski bukmacher? Możecie przekonać się o tym sami, bo w końcu to wasza opinia liczyć się powinna dla was najbardziej!

W przypadku jakichkolwiek problemów, warto napisać do Biura Obsługi Klienta marki Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...