Ładowanie
×

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Zwrot bukmacherski w Forbet na piątek trzynastego. Jak otrzymać pełny zwrot postawionej stawki w przypadku przegranego kuponu?

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Pech? W Forbet coś takiego nie istnieje!

Jesteś osobą zarejestrowaną w Forbet? Jeżeli tak, masz pełne prawo do skorzystania z tej okazji. W przeciwnym wypadku, pozostaje ci wejść na www.iForbet.pl, wypełnić formularz i podać Forbet kod promocyjny.

Zwrot dostępny jest do kwoty 39 PLN. Nie może wynieść ani więcej, ani mniej, co oznacza, że stawka kwalifikująca się do promocji to dokładnie 39 PLN.

W promocji liczą się tylko kupony z co najmniej 5 zdarzeniami. Żaden typ nie może mieć kursu niższego niż 1.20.

Dodatkowe pieniądze zostaną przelane na odpowiednie konta w dniu 17 lipca do godziny 23.59. Warto wspomnieć, że chociaż promocja jest na piątek trzynastego, biorą w niej udział również zakłady na weekend, czyli sobotę i niedzielę.

Zwrot całej stawki nastąpi jedynie w przypadku, gdy nietrafiony okaże się tylko jeden mecz.

Kupon promocyjny nie może być zawarty innego dnia niż 13 lipca 2018!

Czy marka Forbet to najlepszy polski bukmacher? Możecie przekonać się o tym sami, bo w końcu to wasza opinia liczyć się powinna dla was najbardziej!

W przypadku jakichkolwiek problemów, warto napisać do Biura Obsługi Klienta marki Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.