Ładowanie
×

Totolotek przedłuża umowę z Lechią Gdańsk

Totolotek przedłuża umowę z Lechią Gdańsk

Totolotek przedłuża umowę z Lechią Gdańsk

Legalny bukmacher Totolotek przez kolejny rok nadal będzie sponsorem premium ekstraklasowej Lechii Gdańsk. Współpraca obu stron trwa nieprzerwanie od czterech lat. 

Totolotek przedłuża umowę z Lechią Gdańsk

Totolotek przedłuża umowę z Lechią Gdańsk (Fot. Lechia.pl)

Wielu graczy uważa, że Totolotek to najlepszy bukmacher 2018. Firma właśnie poinformowała, iż nadal zainteresowana jest sponsoringiem gdańskiej Lechii. Nowy kontrakt podpisany został na okres jednego roku, jednak z możliwością przedłużenia na następne.

Konto u legalnego bukmachera Totolotek założysz na www.Totolotek.pl

Bukmacher Totolotek to tak zwany sponsor premium klubu z Ekstraklasy. Pierwszą umowę z Lechią podpisał w 2014 roku.

” W trakcie ponad czteroletniej współpracy z klubem marka wykazuje dużą aktywność także w zakresie sponsoringu pojedynczych meczów, konkursów dla kibiców w swoich social mediach czy obecności punktu Totolotka na Stadionie Energa Gdańsk. W związku z tym Totolotek przygotował kilka akcji specjalnych, dedykowanych dla fanów gdańskiego zespołu. Przedstawiciele bukmachera podkreślają również wartość długofalowej współpracy z Lechią” – czytamy w komunikacie zamieszczonym przez klub z Trójmiasta.

Obecna umowa sponsorska obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku. Można przypuszczać, że nadal będzie kontynuowana.

Być może Totolotek dla kibiców Lechii przygotuje podobną ofertę specjalną, co w ostatnim czasie LV BET, który oferuje 50 PLN bonusu za karnet na mecze!

Logo bukmachera znajdzie się z tyłu trykotów gdańskiej drużyny. Przypominamy, że rozgrywki Ekstraklasy startują już w ten piątek!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.