Ładowanie
×

Pierwsze El Clasico 2019 za darmo w Fortunie!

Pierwsze El Clasico 2019 za darmo w Fortunie!

Pierwsze El Clasico 2019 za darmo w Fortunie!

W półfinale Pucharu Króla odbędzie się pierwszy w tym roku mecz Barcelona – Real Madryt. Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie online w stu procentach za darmo!

Pierwsze El Clasico 2019 za darmo w Fortunie!
Pierwsze El Clasico 2019 za darmo w Fortunie!

Barcelona Real meczyki 24

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w sieci, Barcelona Real stream dostępny będzie przez internet na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Aby uzyskać dostęp do El Clasico 2019, wystarczy posiadać konto na stronie bukmachera oferującego transmisję internetową. Rejestracja jest procesem trwającym dosłownie kilkadziesiąt sekund. Co bardzo istotne, konto tymczasowe pozwala nam na założenie profilu gracza bez weryfikacji danych!

Jeżeli interesują cię mecze online za darmo, na pewno powinieneś zobaczyć przedstawiony poniżej poradnik wideo, który przedstawia sposób na legalne oglądanie wydarzeń sportowych zarówno w komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych!

Mecze w internecie za darmo

Pierwsze w tym roku spotkanie Barcelony z Realem odbędzie się na Camp Nou w dniu 06.02.2019. Start wyznaczony jest na godzinę 21.00 czasu polskiego.

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta u bukmachera oferującego transmisje meczów przez internet, mogą założyć je w każdej chwili. Tylko przy wypełnianiu formularza można wykorzystać aktualny Fortuna kod promocyjny!

Masz dodatkowe pytania albo wątpliwości? Możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów bądź poradzić się jednego z pracowników Biura Obsługi Klienta na stronie Fortuny.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.