Eurojackpot – skuteczny system gry. Jak wygrywać?

EuroJackpot to powszechnie nam znana, jedna z największych loterii pieniężnych w całej Europie. Od września 2017 dostępna także dla Polaków, którzy mogą brać w niej udział. Jednak zasady Eurojackpot są nieco bardziej trudne i skomplikowane, względem znanego nam od lat klasycznego Lotto. Za to z kolei zdecydowanie większe są możliwe wygrane w loterii. Zobacz jak grać w Eurojackpot, jakie są zasady tej loterii pieniężnej.

Eurojackpot - skuteczny system gry. Jak wygrywać?
Eurojackpot – skuteczny system gry. Jak wygrywać?

EuroJackpot- co to jest?

EuroJackpot jest to bardzo popularna obecnie, gra liczbowa, w której możemy wygrać dużą gotówkę. Aby tak się stało, musimy w tym celu na kuponie skreślić te same liczby, które zostaną następnie wytypowane podczas losowania. Jak nazwa wskazuje, loteria EuroJackpot obejmuje zasięgiem całą Europę. Od czasu jej utworzenia, to jest w 2012 roku, ustawicznie przystępowały do niej nowe kraje , których obecnie jest aż 18. Są to więc kraje europejskie takie jak:

 • Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Islandia, Słowenia, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Czechy, Słowacja oraz Polska. 

Dlatego też, w zabawie tej loterii pieniężnej, udział bierze bardzo wysoka liczba graczy, a więc umożliwia to graczom bardzo wysokie wygrane. Warto dodać, że w loterii tej mogą  również uczestniczyć obywatele nie tylko wszystkich powyższych państw, ale również osoby, które akurat w tych krajach przebywają. EuroJackpot umożliwia nam wygranie naprawdę zawrotnej sumy, jest to kwota  nawet do 90 000 000 €.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Podstawowe zasady gry Eurojackpot

Zasady loterii są w zasadzie bardzo proste, ale gra jest zdecydowanie trudniejsza. Szansa na zdobycie głównej wygranej w loterii pieniężnej Eurojackpot, wynosi 1 do 95 344 200, za to wygrane są naprawdę znacznie większe. Dla porównania – w Lotto szanse na wygrane są większe, jest to bowiem szansa 1 do 14 mln. Wynika to z faktu, że w grze Lotto zastosowano aż 50 kul w jednym bębnie, i 10 w drugim, dla maszyny losującej. To jednak wyliczenia matematyczne.

Zasady gry Eurojackpot są proste, oraz takie same, dla wszystkich jej uczestników ze wszystkich 18 krajów:

 1. W losowaniu bierze udział 50 kul, z czego typowanych zostaje 5 kul.
 2. Dodatkowo Gracz typuje 2 kule  z 10.
 3. Dostępnych jest aż 12 stopni wygranych.
 4. Aby trafić Jackpota, czyli kumulację, należy wytypować poprawnie liczby 5 + 2

Liczby te możemy wybrać sami, bądź wykorzystać opcję chybił-trafił, co wyjaśnione zostanie oraz opisane dokładnie w poniższych akapitach, przy sposobach grania w EuroJackpot. Jak już ogólnie wspomnieliśmy, zasady ogólne dla tej europejskiej loterii, są zdecydowanie bardzo podobne do zasad gry Lotto. W jednym i drugim przypadku, tak samo odbywa się losowanie, które odbywa się o godz. 20:00, i jest ono transmitowane online, na stronie internetowej Lotto. Możliwe inne kombinacje dla innych stopni wygranych, to następujące kombinacje: 5+2, 5+1, 5+0, 4+2, 4+1, 4+0, 3+2, 3+1, 3+0, 2+2, 2+1, 1+2, co oznacza, że wystarczą nam jedynie tylko trzy poprawne trafienia, aby zdobyć wygraną z 12 kategorii.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Dostępne są kumulacje na wygrane I stopnia, w tym przypadku minimalna kwota wygranej to 10 mln euro, natomiast jej maksymalna wynosi aż 90 mln euro. W przypadku jej przekroczenia, z zasady wzrasta wypłata za 2 stopień, czyli 5 + 1.
 • Zakłady Eurojackpot możemy zakupić w zakładach Lotto.
 • Zamknięcie sprzedaży, w dniu losowania odbywa się o godzinie 19:00
 • Różnice kursowe polski złoty/euro zostaną dołożone do puli najwyższych wygranych w naszym kraju, w konkretnym losowaniu.
 • Warto wiedzieć: w Polsce obowiązują polskie kupony, analogicznie jest z innymi krajami, a więc w Niemczech obowiązują kupony niemieckie, itd.
 • Główna wygrana wypłacana jest w euro, ale na życzenie może być wypłacona również w złotówkach. Natomiast niższe wygrane wypłacone zostaną zawsze w złotówkach.
Jak grać w Eurojackpot online?
Jak grać w Eurojackpot online?

Zasady gry EuroJackpot są naprawdę bardzo łatwe. Wystarczy kupić kupon na zakład, następnie wybrać w nim 5 numerów- z puli od 1 do 50, oraz wybrać 2 dodatkowe numery z cyfr -od 1 do 10. Nagroda główna obejmuje gracza, który wytypował właściwie wszystkie numery danego losowania. Jak już wyżej wspomnieliśmy, minimalna pula tej nagrody wynosi to 10 000 000 €. Jeżeli w danym losowaniu żaden z graczy nie wytypuje poprawnie wszystkich liczb, dochodzi do kulminacji, a pieniądze z puli obecnej przekazywane do puli z następnego losowania.

Eurojackpot: gdzie grać?

Kupony do Eurojackpot możemy nabyć bez problemu w każdej kolekturze Lotto, oraz także za pośrednictwem sieci. Tak jak w przypadku tradycyjnego „Totolotka”, możemy tutaj skorzystać z popularnej opcji „chybił trafił”. Cena jednego zakładu dla państw europejskich wynosi 2 €. W Polsce jest to stała cena – 12,50 zł. W porównywaniu do innych, oferowanych loterii pieniężnych jest ona dość wysoka. Jednak mając na uwadze wysokie wygrane, cena ta nie wydaje się nam już tak wysoka.

Jak wygrywać w losowaniach Eurojackpot?

Zwycięzcami w tej loterii pieniężnej są osoby, które wytypowały dokładnie te same liczby, które wypadły w losowaniu (podobnie jak w bingo i innych). Stopni wygranych jest aż 12, i zależą one od tego, jak dużo liczb udało się nam podczas typowania odgadnąć. Najwyższe wygrane możemy zgarnąć, gdy mamy wszystkie 7 poprawnych trafień, czyli model 5+2- jest to właśnie wygrana I stopnia, na którą przeznaczone zostaje najwięcej środków. Na mniejsze wygrane, w zależności od ilości trafień, liczyć mogą osoby, które wytypowały następującą ilość liczb:

 • 5+1 – wygrana II stopnia,
 • 5+0 – wygrana III stopnia,
 • 4+2 – wygrana IV stopnia,
 • 4+1 – wygrana V stopnia,
 • 4+0 – wygrana VI stopnia itd.

Stopień ostatni, czyli 12 uwzględnia kupony, w których skreślono poprawnie 2 liczby z 50 i 1 z 10.

Najskuteczniejszy system gry Eurojackpot

iLotto, czyli Lotto przez internet?
iLotto, czyli Lotto przez internet?

Gracze loterii Eurojackpot, którzy zdecydowanie preferują zawieranie zakładów loterii pieniężnych w punktach stacjonarnych kolektury Lotto, mają wartą uwagi możliwość na zwiększenie szansy swojej wygranej, za pomocą gry systemem. Jak więc zatem zwiększyć swoją  szansę na wygraną w kumulacji? Sposób jest bardzo prosty. Należy wybrać w tym celu większą ilość liczb – to jest od 5 do 12 spośród 50, oraz od 2 do 10 spośród 10. Jak łatwo można się można domyślić, granie systemem w loterii Eurojackpot zwiększy również wysokość naszej wygranej.  Oczywiście wynika to z logicznego punktu, ponieważ typując więcej liczb w loterii  EuroJackpot pomoże nam to w trafieniu prawidłowych liczb, a te z kolei są natomiast premiowane poprzez wyższą wygraną.

Liczby wytypowane na podstawie tego systemu, umożliwią wybór większej ilości liczb głównych i euroliczb, podczas kupowania kuponu Jackpot. W wypadku, gdy wybieramy 5 liczb głównych i 2 euroliczby, mamy jedną kombinację, jak na poniższym przykładzie:

Liczby główne Euroliczby  
1, 2, 3, 4, 51, 2


Jeżeli natomiast wybierzesz zestaw liczb z systemu z 6 liczbami głównymi oraz 3 euroliczbami, otrzymasz aż 18 możliwych kombinacji do wygrania w Eurojackpot, jak na przykładzie:

Liczby główneEuroliczby 
1, 2, 3, 4, 51, 2
1, 2, 3, 4, 51, 3
1, 2, 3, 4, 52, 3
1, 2, 3, 4, 61, 2
1, 2, 3, 4, 61, 3
1, 2, 3, 4, 62, 3
1, 2, 3, 5, 61, 2
1, 2, 3, 5, 61, 3
1, 2, 3, 5, 62, 3
1, 2, 4, 5, 61, 2
1, 2, 4, 5, 61, 3
1, 2, 4, 5, 62, 3
1, 3, 4, 5, 61, 2
1, 3, 4, 5, 61, 3
1, 3, 4, 5, 62, 3
2, 3, 4, 5, 61, 2
2, 3, 4, 5, 61, 3
2, 3, 4, 5, 62, 3


Eurojackpot- system gry w grupie

Zestaw wytypowanych liczb na podstawie powyższego systemu może być dość kosztownym rozwiązaniem, gdyż niejako zmusza nas do zakupu większej liczby zakładów. Możemy jednak te koszty ograniczyć, dalej z większym zakresem tych liczb, dzięki dołączeniu do grupy. Obsługa naszej grupy, przyjmuje rolę jej kierownika, a tym samym typuje liczby do gry Jackpot, kupuje kupony  w kolekturze oraz rozdziela nagrody. Na czym to polega? Grupa graczy kupuje ustaloną liczbę udziałów z wygranej, a im więcej udziałów wykupisz Ty, tym większą jej część otrzymasz. Obsługa danej grupy dzieli po równo uzyskane wygrane, zgodnie z liczbą jej udziałów wykupioną przez gracza, co pozwoli na uniknięcie kłótni między graczami.

Eurojackpot- system analizy statystyk

Kolejny system gry polega na analizowaniu statystyk liczb Eurojackpot, i może on mieć swoje zastosowanie w wypadku wytypowania zestawów liczb na podstawie systemu. Możesz także użyć ich, jeżeli nawet zdecydujesz się tylko na jeden zestaw liczb. W sekcji Statystyki na stronie Lotto możemy zaznajomić się i poznać najpopularniejsze statystyki, takie jak na przykład: najczęściej losowane liczby, czy też najrzadziej występujące. Możemy tam także poznać jakie są najpopularniejsze pary, częstotliwość ich wylosowania oraz czas, który upłynął od wybrania tych liczb.

Inne strategie i systemy

Wielu graczy wybiera liczby Eurojackpot, poprzez na przykład znaczące dla nich daty, na przykład datę urodzin, urodziny członka rodziny, urodziny partnera, pierwszy dzień w pracy itd. Podczas typowania liczb Eurojackpot możesz także wybrać jako liczbę swój numer domu, część obecnego numeru komórkowego, czy nawet część numerów z tablicy rejestracyjnej. Jeżeli z kolei wolisz zaufać przypadkowi, możesz wygenerować losowo liczby z pomocą metody “chybił trafił”. Wybór odpowiedniej dla siebie metody czy systemu musisz wybrać sam. Naszą grupę mogą tworzyć także nasi współpracownicy, przyjaciele, czy też członkowie rodziny.

Studio Eurojackpot online
Studio Eurojackpot online

Eurojackpot online – granie przez internet

Jak powszechnie wiadomo, kupowanie kuponów loterii pieniężnych może odbyć się metodą tradycyjną, a więc w kolekturze bądź też z pomocą sieci- online. Granie online ma wiele korzyści, to między innymi możliwość subskrypcji, która pozwala na branie udziału w grze aż do jego rezygnacji, bądź braków środków. Nie musi się on również przejmować posiadaniem wygranego kuponu, ponieważ podstawą do odbioru wygranej kwoty jest analogicznie- zapis w systemie. Koszt kuponu jest niezmienny, i kosztuje 12.50 zł. 

Eurojackpot- odbiór wygranej

Jeżeli nasza wygrana będzie niższa niż 2280zł, to środki te trafią bezpośrednio na nasze konto. Mogą one zostać przeznaczone na dalszą grę, bądź zostać przelane na nasz rachunek bankowy. Gdy przekroczymy kwotę podaną powyżej, musimy zgłosić się do odpowiedniego oddziału Totalizatora Sportowego (adresy konkretnych oddziałów znajdziemy bez problemu na oficjalnej stronie lotto.pl). Naturalną rzeczą jest, że od wygranych powyższego pułapu- 2280 zł zostanie pobrany podatek 10%. W momencie wielomilionowej wygranej, w celu zapewnienia pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa, o jego wizycie poinformowani zostaną tylko koniecznie pracownicy do przekazania wygranej. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 3

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy