Ładowanie
×

Bonus 10 PLN Etoto dla każdego!

Bonus 10 PLN Etoto dla każdego!

Bonus 10 PLN Etoto dla każdego!

Jak odebrać 10 PLN bonusu u bukmachera Etoto? Przekonaj się już teraz i zyskaj środki na obstawianie meczów!

Bonus 10 PLN Etoto dla każdego!
Bonus 10 PLN Etoto dla każdego!

Legalny bukmacher Etoto organizuje w grudniu wiele specjalnych ofert dla swoich graczy. Na sobotę, to jest 8 grudnia, przygotował wyjątkowy bonus 10 PLN, do którego nie jest wymagana żadna wpłata!

Oferta sobotnia jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób, które odebrały już bonus powitalny Etoto, a więc nowi gracze nie biorą w niej udziału, jeśli zdecydowali się na skorzystanie z promocji na start.

Fortuna punkty stacjonarne. Aktualne godziny otwarcia!

Jeżeli chcesz odebrać 10 PLN na obstawianie, musisz spełnić następujące warunki:

  • Zagrać kupon za minimum 100 PLN
  • Zawrzeć w kuponie co najmniej 3 zdarzenia
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.20
  • Kurs ogólny całego kuponu nie może wynieść mniej niż 2.00

Do tej promocji nie trzeba się zapisywać. Wystarczy do końca dnia (8 grudnia) zagrać dokładnie tak, jak podane jest to powyżej. Oczywiście, w razie jakichkolwiek wątpliwości można zgłosić się do supportu bukmachera, który odpowiada na wszelkie pytania związane z ofertami specjalnymi.

Warto mieć na uwadze, że tylko odbieranie bonusów u bukmacherów z licencją jest legalne z naszym prawem. Nie można zatem korzystać z kalendarzy adwentowych w takich firmach jak Betsafe, Bwin czy Expekt!

Nie masz konta w Etoto, a chciałbyś je założyć, by obstawiać mecze i korzystać z wszelkiego rodzaju promocji? Nie ma żadnego problemu – po prostu wypełnij formularz na stronie internetowej www.Etoto.pl! To zajmuje tylko chwilę!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.