Ładowanie
×

Liga typerów Australian Open 2019 w LV BET!

Liga typerów Australian Open 2019 w LV BET!

Liga typerów Australian Open 2019 w LV BET!

Obstawianie Australian Open 2019 jeszcze nigdy nie pozwalało na wzięcie udziału w zabawie, gdzie zdobyć można nawet 2000 złotych ekstra!

Liga typerów Australian Open 2019 w LV BET!
Liga typerów Australian Open 2019 w LV BET!

Tenis i konkurs z nagrodami

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u bukmachera LV BET. W przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze u niego konta, możesz wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej.

Pamiętaj, że tylko przy zakładaniu konta możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. To specjalne hasło bonusowe, które przygotowane zostało z myślą o najbardziej wymagających graczach!

Na czym polega liga typerów Australian Open 2019? To zabawa, która odbywa się w dniach 14-27 stycznia, a jej uczestnicy walczą o nagrody w wysokości od 80 do 2000 PLN.

Liga typerów LV BET

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do promocji, musisz postawić przynajmniej jeden kupon za co najmniej 10 PLN, którego kurs nie będzie mniejszy niż 1.50.

Im więcej skutecznych typów uda ci się wybrać, tym lepiej, ale warto mieć na uwadze, że organizator bierze pod uwagę również przegrane kupony.

Oficjalny ranking promocji jest udostępniany na oficjalnej stronie LV BET. Aktualizacja następuje w każdy poniedziałek oraz czwartek.

Gdzie założę konto u legalnego bukmachera LV BET? Poniżej znajdziesz przycisk, który przekieruje cię do oficjalnej witryny pozwalającej na obstawianie meczów zgodnie z prawem!

A ty masz już swoje typy na tenis na tegoroczne Australian Open? 😉


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.