U jakiego bukmachera nie zakładać konta?

Czy każdy bukmacher jest godny zaufania? U jakich nie warto zakładać konta i dlaczego? Sprawdzamy informacje na ten temat!

U jakiego bukmachera nie zakładać konta?
U jakiego bukmachera nie zakładać konta?

Nowi gracze często zastanawiają się, gdzie powinni obstawiać mecze. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że tylko niektóre strony są w naszym kraju legalne. Jeżeli nie chcemy mieć problemów z prawem, nie powinniśmy grać w takich portalach jak Bwin, Expekt czy innych bez licencji Ministerstwa Finansów.

Każdy z nas posiada inne potrzeby, dlatego trudno podać jednoznaczną odpowiedź na pytanie, u jakiego bukmachera nie warto grać. Jednym zależ na dobrych kursach, innych interesuje najniższa marża bukmacherska, a jeszcze są tacy, którzy polują na dobre promocje.

Musimy zawsze pamiętać o tym, że tylko legalni bukmacherzy zapewniają nam bezpieczeństwo transakcji oraz nie wpędzą nas w kłopoty z prawem. Jeżeli więc chcemy grać, to najlepszy bukmacher będzie taki z licencją i bogatą ofertą zakładów.

Na pewno nigdy nie powinniście brać pod uwagę rejestracji w firmach X, które są mało znane. Nie zawsze kierujcie się natomiast opiniami innych (a na pewno nie wierzcie we wszystkie, które przeczytacie), bo to przecież wy najlepiej wiecie co jest dla was dobre, a co nie.

Jakiego bukmachera możemy polecić początkującym i nie tylko? Dobrym wyborem może być chociażby Fortuna, najstarszy polski buk internetowy, który posiada ogromny udział w rynku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....