U jakiego bukmachera nie zakładać konta?

Czy każdy bukmacher jest godny zaufania? U jakich nie warto zakładać konta i dlaczego? Sprawdzamy informacje na ten temat!

U jakiego bukmachera nie zakładać konta?
U jakiego bukmachera nie zakładać konta?

Nowi gracze często zastanawiają się, gdzie powinni obstawiać mecze. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że tylko niektóre strony są w naszym kraju legalne. Jeżeli nie chcemy mieć problemów z prawem, nie powinniśmy grać w takich portalach jak Bwin, Expekt czy innych bez licencji Ministerstwa Finansów.

Każdy z nas posiada inne potrzeby, dlatego trudno podać jednoznaczną odpowiedź na pytanie, u jakiego bukmachera nie warto grać. Jednym zależ na dobrych kursach, innych interesuje najniższa marża bukmacherska, a jeszcze są tacy, którzy polują na dobre promocje.

Musimy zawsze pamiętać o tym, że tylko legalni bukmacherzy zapewniają nam bezpieczeństwo transakcji oraz nie wpędzą nas w kłopoty z prawem. Jeżeli więc chcemy grać, to najlepszy bukmacher będzie taki z licencją i bogatą ofertą zakładów.

Na pewno nigdy nie powinniście brać pod uwagę rejestracji w firmach X, które są mało znane. Nie zawsze kierujcie się natomiast opiniami innych (a na pewno nie wierzcie we wszystkie, które przeczytacie), bo to przecież wy najlepiej wiecie co jest dla was dobre, a co nie.

Jakiego bukmachera możemy polecić początkującym i nie tylko? Dobrym wyborem może być chociażby Fortuna, najstarszy polski buk internetowy, który posiada ogromny udział w rynku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy