Zostań ekspertem Ligi Mistrzów. Wygraj 100.000 PLN!

Firma bukmacherska Fortuna na trzecią kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów przygotowała wyjątkową ofertę. Jak zdobyć 100.000 PLN za poprawne typowanie zbliżających się meczów?

Zostań ekspertem Ligi Mistrzów. Wygraj 100.000 PLN!
Zostań ekspertem Ligi Mistrzów. Wygraj 100.000 PLN!

Konkurs ekspercki to regularna oferta dostępna na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna. W przypadku trzeciej kolejki Ligi Mistrzów różnica jest znacząca, ponieważ do zdobycia jest znacznie więcej, niż na co dzień!

Jeżeli gracz poprawnie wytypuje dziesięć meczów ze zbliżającej się kolejki Ligi Mistrzów, otrzyma od bukmachera nagrodę pieniężną w wysokości 100.000 PLN. W przypadku kilku zwycięzców, premia zostanie podzielona.

Uczestnik promocji sam wybiera mecze, które chce wytypować. Wszystkie muszą znaleźć się na jednym kuponie zagranym za co najmniej 10 PLN. W puli konkursowej jest aż szesnaście meczów. Jakby nie było, jest w czym wybierać!

Jeżeli chcecie sprawdzić aktualną ofertę na mecze Ligi Mistrzów, wystarczy odwiedzić stronę www.eFortuna.pl. Warto pamiętać, że do gry przez internet wymagane jest darmowe konto bukmacherskie.

Liga Mistrzów kursy bukmacherskie
Liga Mistrzów kursy bukmacherskie

Preferujesz obstawianie w punktach stacjonarnych? Żaden problem! Gra w oddziałach Fortuny również kwalifikuje się do oferty specjalnej z pulą 100.000 PLN!

Nagroda w promocji to prawdziwe pieniądze, czyli środki, których nie trzeba w żaden sposób obracać! Szczęśliwcy otrzymają informację o przyznaniu nagrody drogą e-mailową bądź telefoniczną.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....