Większa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia

W piątek 5 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:0 – 12:00, a wygrana może być większa oo 12%.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Jest to promocja jednodniowa i obwiązuje jedynie w piątek 5 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. I to właśnie w tym okresie nasz kupon musi zostać zawarty.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym, żeby liczyć na większą wygraną kupon musi spełniać poniższe warunki promocji:

  • muszą znajdować się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej tego operatora

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak bukmacher wymaga, żeby kupon został zawarty za środki własne. Wykluczone jest granie środkami bonusowymi oraz freebetami.

Poza tym każdy kupon systemowy również jest wykluczony z tej promocji.

Spełniając powyższe warunki promocji i jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...