Ładowanie
×

Postaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet

Postaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet

Dosyć ciekawą promocje dla swoich graczy ma bukmacher Forbet, który w czwartek 11 kwietnia przyznaje bonus w kwocie 25 PLN dla swoich graczy, którzy dokonają dzisiaj zawarcia zakładu za minimum 100 PLN.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Warto jest podkreślić, ze swojego udziału nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek 11 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie w tym czasie mamy okazję, żeby zawrzeć kupon, którego to stawka nie będzie mniejsza niż 100 PLN. Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Natomiast z tej akcji bukmacher wyklucza:

  • wszystkie kupony systemowe
  • kupony zagrane za środki bonusowe
  • mające zdarzenia z golden race oraz typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości

Jeżeli użytkownik spełnia powyzsze warunki promocji to operator autentycznie przyzna mu bonus w kwocie 25 PLN w formie środków bonusowych. Co ważne, nie trzeba czekać do momentu rozliczenia kuponu, ale ta akcja dotyczy tylko jednego kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.