Ładowanie
×

Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Na dzień 17 kwietnia bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na kupony zawarte ze sportów wirtualnych. Bukmacher za przegrany kupon dokonuje zwrotu stawki za trzy pierwsze kupony.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać Jednak należy pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę – 17 kwietnia do godziny 23:59.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ta akcja promocja polega na zwrocie stawki za przegrane kupony, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. W promocji biorą udział tylko trzy pierwsze kupony.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale kurs całkowity kuponu nie może by c mniejszy iż 2.00. Jednak stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyzsze warunki promocji to bukmacher przyzna Ci zwrot za przegrany kupon w wysokości stawki. Bonus trafi na konto gracza najpogodniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.