Ładowanie
×

100 PLN bonusu dla każdego w polskim forBET!

100 PLN bonusu dla każdego w polskim forBET!

100 PLN bonusu dla każdego w polskim forBET!

Zakłady Bukmacherskie forBET przygotowały na czwartki specjalną premię dla wszystkich graczy: 50% bonusu od kolejnej wpłaty środków i to aż do kwoty 100 PLN!

100 PLN bonusu dla każdego w polskim forBET!

Bonus w Forbet

Promocje w forBET

Polski bukmacher forBET oferuje swoim klientom oferty specjalny przez cały tydzień, aż do soboty. W ramach czwartkowej promocji można otrzymać premię za kolejny depozyt na konto gracza. Bonus przyznawany jest tylko raz w ciągu dnia na jedno konto, dlatego tak ważne, by pierwsza wpłata w ciągu dnia była odpowiednio wysoka. Tak, aby otrzymać dzięki niej jak najwięcej darmowych środków!

Maksymalnie można zdobyć 100 PLN. Aby uzyskać takie doładowanie konta, należy zdeponować co najmniej 200 PLN. Oczywiście, jeżeli w danej chwili gracz chce wpłacić mniej – ma taką możliwość. Trzeba tylko pamiętać, że do oferty kwalifikują się wpłaty większe bądź równe kwocie 20 PLN.

600 PLN bonusu dla nowych graczy

ForBET znalazł się w rankingu Najlepszy bukmacher 2018, co oznacza, że zdecydowanie warto założyć w nim konto. Obecnie można zrobić to z bonusem wynoszącym 600 PLN. Jak to działa? Nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, aby otrzymać taką premię. Najważniejsze to dokonanie rejestracji na oficjalnej stronie firmy.

  • Ofertę można zobaczyć na stronie legalnego bukmachera www.iForBET.pl
  • Sprawdź aktualną ofertę, wybierz swoje typy i wpłać środki na grę
  • Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu w formie bonusu
  • Do zyskania jest nawet 600 PLN!
forbet transmisje meczów

Mecze na żywo w Forbet TV

Oferta powitalna jest ograniczona czasowo. Może skorzystać z niej każda osoba, która jest obywatelem Polski i ma ukończone 18 lat. Podczas rejestracji nie są wymagane bardzo szczegółowe dane. Należy pamiętać, że forBET to legalna firma, dzięki czemu korzystanie z jej usług jest nie tylko zgodne z prawem, ale też bezpieczne!