Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Czy obywatele Ukrainy mogą mogą korzystać z usług legalnych firm bukmacherskich w Polsce? Okazuje się, że tak! Sprawdźcie, jak w ich przypadku wygląda rejestracja krok po kroku!

Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy
Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Polskie przepisy mówią wprost, kto może obstawiać mecze w naszym kraju, a kto nie. Przede wszystkim jednak warto pamiętać o tym, że ustawa hazardowa zakłada, iż tylko firmy bukmacherskie z licencją mają prawo do organizowania zakładów wzajemnych. 

Legalny bukmacher dla Ukraińców

W Polsce jest coraz więcej obywateli Ukrainy, dlatego nic dziwnego, że rodzime marki starają się zrobić wszystko, by zdobyć uznanie tej części społeczeństwa. Niektórym się to udaje, a innym nie – w przypadku bukmacherów nie wydaje się jednak, by coś mogło pójść nie tak. 

LvBET Ukraina
LvBET Ukraina

Bukmacher LvBET jako pierwszy w Polsce wprowadził dostęp do oferty bukmacherskiej w języku ukraińskim. Strona jest dostępna cały czas i to w takiej samej postaci jak jej pierwowzór. Oznacza to, że obcokrajowcy mają takie same możliwość gry u bukmachera, jak gracze z Polski.

LvBET w języku ukraińskim 

Legalny bukmacher LvBET akceptuje rejestracje każdego sąsiada ze Wschodu, który chce spróbować swoich sił w obstawianiu meczów. Proces rejestracyjny wygląda nieco inaczej, niż u Polaków, co nie zmienia faktu, że jest dość prosty do tego stopnia, iż nikomu nie powinien sprawić większych problemów. 

Kod promocyjny LvBET:

BETONLINE

Co dokładnie oferuje bukmacher po ukraińsku w Polsce? Na jego oficjalnej stronie internetowej można znaleźć następujące produkty:

 • Zakłady przedmeczowe
 • Zakłady Live
 • Wirtualne Sporty
 • Ekspresowe wypłaty w ramach Rapid Pay LvBET
 • Promocje
 • Specjalne bonusy
Bukmacher obstawianie po ukraińsku
Bukmacher obstawianie po ukraińsku

Rejestracja gracza z Ukrainy u bukmachera. Krok po kroku

Jeżeli chcemy założyć konto u bukmachera w Polsce, a należy do osób zamieszkujących na co dzień Ukrainę, rejestracji możemy dokonać w każdej wolnej chwili. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Oto prosta, zrozumiała instrukcja krok po kroku, którą możecie przekazać znajomym z Ukrainy albo po prostu dać im do przeczytania z pomocą Tłumacza internetowego. 

Jak założyć konto na ukraińskiej stronie do obstawiania?

 1. Wchodzisz na stronę www.LvBET.pl
 2. Wpisujesz swoje dane w formularzu rejestracyjnym 
 3. Opcjonalnie możesz podać kod promocyjny „BETONLINE
 4. Wysyłasz skan paszportu w celu weryfikacji danych oraz wieku
 5. Pamiętaj, że musisz posiadać konto w polskim banku!
Bukmacher dla Ukraińców. Rejestracja online
Bukmacher dla Ukraińców. Rejestracja online

Obcokrajowcy u polskiego bukmachera. Mogą grać czy nie?

Jak pokazuje sytuacja związana z firmą LvBET, każdy obcokrajowiec jak najbardziej ma prawo do tego, by obstawiać mecze u polskich bukmacherów z licencją. Oczywiście, potrzeba do tego dokumentów weryfikacyjnych, aby sprawdzić czy dana osoba posiada uprawnienia do typowania oraz podała prawdziwe dane w formularzu. 

Nie bez znaczenia jest także konto bankowe. Jeżeli obcokrajowiec posiada środki ulokowane w instytucji z zagranicy, nie będzie mógł wypłacić ewentualnych wygranych. Polski przepisy są w tej kwestii dość rygorystyczne – wszystkie zyski z zakładów bukmacherskich muszą „przechodzić” przez banki z Polski.

LvBET kod bonusowy Ukraina

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, podczas rejestracji w ukraińskiej wersji LvBET wcale nie potrzeba podawać specjalnych kodów promocyjnych. Jest z nimi dokładnie tak samo jak w przypadku rejestracji poprzez polską stronę. 

A co, gdy chcemy wypróbować wersję ukraińską i porównać ją z polską? Oczywiście, że jest taka możliwość. Nie do końca wiemy, do czego miałoby służyć takie rozwiązanie, ale możecie je jak najbardziej wykorzystać. Wystarczy do domeny z końcówką „.pl” dopisać „/uk”. 

Promocje bukmacherskie dla Ukraińców
Promocje bukmacherskie dla Ukraińców

Zakłady bukmacherskie po ukraińsku

Dlaczego obstawianie meczów w internecie jest wygodniejsze? Po pierwsze, można w nich grać nawet w Boże Narodzenie czy inne święta. Kolejna sprawa to wygoda – bez wychodzenia z domu znacznie łatwiej jest zagrać i wygrywać. Pomyślcie, ile to razy nie udało wam się puścić kuponu tylko przez czyste lenistwo! 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....