Ładowanie
×

Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Czy obywatele Ukrainy mogą mogą korzystać z usług legalnych firm bukmacherskich w Polsce? Okazuje się, że tak! Sprawdźcie, jak w ich przypadku wygląda rejestracja krok po kroku!

Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy
Polski bukmacher dla obywateli Ukrainy

Polskie przepisy mówią wprost, kto może obstawiać mecze w naszym kraju, a kto nie. Przede wszystkim jednak warto pamiętać o tym, że ustawa hazardowa zakłada, iż tylko firmy bukmacherskie z licencją mają prawo do organizowania zakładów wzajemnych. 

Legalny bukmacher dla Ukraińców

W Polsce jest coraz więcej obywateli Ukrainy, dlatego nic dziwnego, że rodzime marki starają się zrobić wszystko, by zdobyć uznanie tej części społeczeństwa. Niektórym się to udaje, a innym nie – w przypadku bukmacherów nie wydaje się jednak, by coś mogło pójść nie tak. 

LvBET Ukraina
LvBET Ukraina

Bukmacher LvBET jako pierwszy w Polsce wprowadził dostęp do oferty bukmacherskiej w języku ukraińskim. Strona jest dostępna cały czas i to w takiej samej postaci jak jej pierwowzór. Oznacza to, że obcokrajowcy mają takie same możliwość gry u bukmachera, jak gracze z Polski.

https://bet1x2.pl/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B5%D1%80-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%B3/

LvBET w języku ukraińskim 

Legalny bukmacher LvBET akceptuje rejestracje każdego sąsiada ze Wschodu, który chce spróbować swoich sił w obstawianiu meczów. Proces rejestracyjny wygląda nieco inaczej, niż u Polaków, co nie zmienia faktu, że jest dość prosty do tego stopnia, iż nikomu nie powinien sprawić większych problemów. 

Kod promocyjny LvBET:

BETONLINE

Co dokładnie oferuje bukmacher po ukraińsku w Polsce? Na jego oficjalnej stronie internetowej można znaleźć następujące produkty:

 • Zakłady przedmeczowe
 • Zakłady Live
 • Wirtualne Sporty
 • Ekspresowe wypłaty w ramach Rapid Pay LvBET
 • Promocje
 • Specjalne bonusy
Bukmacher obstawianie po ukraińsku
Bukmacher obstawianie po ukraińsku

Rejestracja gracza z Ukrainy u bukmachera. Krok po kroku

Jeżeli chcemy założyć konto u bukmachera w Polsce, a należy do osób zamieszkujących na co dzień Ukrainę, rejestracji możemy dokonać w każdej wolnej chwili. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Oto prosta, zrozumiała instrukcja krok po kroku, którą możecie przekazać znajomym z Ukrainy albo po prostu dać im do przeczytania z pomocą Tłumacza internetowego. 

Jak założyć konto na ukraińskiej stronie do obstawiania?

 1. Wchodzisz na stronę www.LvBET.pl
 2. Wpisujesz swoje dane w formularzu rejestracyjnym 
 3. Opcjonalnie możesz podać kod promocyjny „BETONLINE
 4. Wysyłasz skan paszportu w celu weryfikacji danych oraz wieku
 5. Pamiętaj, że musisz posiadać konto w polskim banku!
Bukmacher dla Ukraińców. Rejestracja online
Bukmacher dla Ukraińców. Rejestracja online

Obcokrajowcy u polskiego bukmachera. Mogą grać czy nie?

Jak pokazuje sytuacja związana z firmą LvBET, każdy obcokrajowiec jak najbardziej ma prawo do tego, by obstawiać mecze u polskich bukmacherów z licencją. Oczywiście, potrzeba do tego dokumentów weryfikacyjnych, aby sprawdzić czy dana osoba posiada uprawnienia do typowania oraz podała prawdziwe dane w formularzu. 

Nie bez znaczenia jest także konto bankowe. Jeżeli obcokrajowiec posiada środki ulokowane w instytucji z zagranicy, nie będzie mógł wypłacić ewentualnych wygranych. Polski przepisy są w tej kwestii dość rygorystyczne – wszystkie zyski z zakładów bukmacherskich muszą „przechodzić” przez banki z Polski.

LvBET kod bonusowy Ukraina

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, podczas rejestracji w ukraińskiej wersji LvBET wcale nie potrzeba podawać specjalnych kodów promocyjnych. Jest z nimi dokładnie tak samo jak w przypadku rejestracji poprzez polską stronę. 

A co, gdy chcemy wypróbować wersję ukraińską i porównać ją z polską? Oczywiście, że jest taka możliwość. Nie do końca wiemy, do czego miałoby służyć takie rozwiązanie, ale możecie je jak najbardziej wykorzystać. Wystarczy do domeny z końcówką „.pl” dopisać „/uk”. 

Promocje bukmacherskie dla Ukraińców
Promocje bukmacherskie dla Ukraińców

Zakłady bukmacherskie po ukraińsku

Dlaczego obstawianie meczów w internecie jest wygodniejsze? Po pierwsze, można w nich grać nawet w Boże Narodzenie czy inne święta. Kolejna sprawa to wygoda – bez wychodzenia z domu znacznie łatwiej jest zagrać i wygrywać. Pomyślcie, ile to razy nie udało wam się puścić kuponu tylko przez czyste lenistwo! 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.