Ładowanie
×

Co, gdy bukmacherowi skończy się licencja?

Co, gdy bukmacherowi skończy się licencja?

Co, gdy bukmacherowi skończy się licencja?

Bukmacherzy w Polsce otrzymują licencję na prowadzenie działalności na okres 6 lat. Co dzieje się po tym czasie? Wyjaśniamy, jak dokładnie wygląda ta procedura!

Co, gdy bukmacherowi skończy się licencja?

Co, gdy bukmacherowi skończy się licencja?

Najstarsi bukmacherzy online w naszym kraju mają już za sobą wydanie więcej niż jednej licencji. Fortuna rozpoczęła swoją działalność internetową w roku 2012 i w 2018 nadal funkcjonuje. W jaki sposób się to dzieje?

Ministerstwo Finansów – owszem – wydaje zgody na okres sześciu lat, ale każdą taką koncesję można bez najmniejszego problemu przedłużyć. Wiąże się to z kosztami, ale firmom bukmacherskim raczej to w żaden sposób nie przeszkadza.

Bardzo łatwo sprawdzić, kiedy bukmacherowi kończy się licencja. Wystarczy sprawdzić, z jakiego dnia i roku posiada zezwolenie. Bukmacher Totalbet, na przykład, może działać na polskim rynku aż do 2024 roku. Wydaje się, iż to szmat czasu, ale chyba wszyscy wiemy, jak bardzo zegar potrafi płatać figle.

Co to jest obrót bonusem w zakładach bukmacherskich?

Oczywiście, każda strona do obstawiania może zamknąć swoją działalność przed wygaśnięciem licencji, ale takie coś jest rzadko praktykowane. Warto jednak podkreślić, że nawet w przypadku zamknięcia bukmachera, mamy prawo odzyskać wpłacone czy wygrane przez siebie pieniądze.

Nigdy nie powinniśmy obstawiać w miejscach, gdzie nie ma zgody polskiego Ministerstwa Finansów. Dotyczy to takich marek jak chociażby Betsafe Polska czy innych. Co prawda, można uzyskać do nich dostęp, ale sama gra jest nielegalna i wiąże się z poniesieniem konsekwencji prawnych!

Legalne obstawianie meczów – www.Etoto.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.