Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Zakłady Bukmacherskie LV BET uruchomiły długo wyczekiwaną przez graczy funkcję dokonywania wpłat przez Skrill. Już teraz można wypróbować tę opcję i jednocześnie wygrać do 5000 PLN!

Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!
Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Bukmacher online z wpłatą Skrill

Legalny bukmacher Skrill nie zawsze idą ze sobą w parze. Popularny portfel elektroniczny kojarzony był do tej pory głównie z zagranicznymi firmami, ale niektóre polskie marki chcą to zmienić! LV BET jest jedną z nich.

W ramach czerwcowej promocji przygotowanej przez bukmachera LV BET można zdobyć nagrody pieniężne za dokonywanie wpłat za pośrednictwem Skrilla. Im aktywniejszy gracz, tym lepsze miejsce w rankingu.

Oficjalna lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 4 lipca 2018, jednak ranking jest dostępny na oficjalnej stronie www.LvBET.pl cały czas. Jego aktualizacje pojawiają się w każdą środę.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Łączna pula nagród w promocji to 10.000 PLN. Struktura wypłat prezentuje się w tym przypadku następujaco:

  1. miejsce 5000 PLN
  2. miejsce 2000 PLN
  3. miejsce 1000 PLN
  4. miejsce 500 PLN
  5. miejsce 250 PLN
  6. – 10. miejsce 100 PLN
Skrill u legalnego bukmachera
Skrill u legalnego bukmachera

Pamiętajcie, że wygrane w promocjach bardzo często trzeba postawić określoną liczbę razy przed wypłatą. Warto wiedzieć, czym jest obrót u bukmachera i jak można przekuć go na własną korzyść.

W przypadku opisywanej promocji wygląda to następująco:

  • Bonus ten podlega 1-krotnemu obrotowi (przez 6 miesięcy od momentu dodania) po kursie minimalnym 1.75. , na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50.
  • Warunkiem aby otrzymać nagrodę jest obrót minimum 50% (0,5x) sumy wpłat (czyli przy łącznej wpłacie 1000 PLN należy postawić zakłady za minimum 500 PLN) na dowolne zdarzenie bez ograniczeń kursowych do dnia 02.07.2018 do godziny 23:59.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy