Ładowanie
×

Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Zakłady Bukmacherskie LV BET uruchomiły długo wyczekiwaną przez graczy funkcję dokonywania wpłat przez Skrill. Już teraz można wypróbować tę opcję i jednocześnie wygrać do 5000 PLN!

Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!
Kolejny legalny bukmacher ze Skrillem!

Bukmacher online z wpłatą Skrill

Legalny bukmacher Skrill nie zawsze idą ze sobą w parze. Popularny portfel elektroniczny kojarzony był do tej pory głównie z zagranicznymi firmami, ale niektóre polskie marki chcą to zmienić! LV BET jest jedną z nich.

W ramach czerwcowej promocji przygotowanej przez bukmachera LV BET można zdobyć nagrody pieniężne za dokonywanie wpłat za pośrednictwem Skrilla. Im aktywniejszy gracz, tym lepsze miejsce w rankingu.

Oficjalna lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 4 lipca 2018, jednak ranking jest dostępny na oficjalnej stronie www.LvBET.pl cały czas. Jego aktualizacje pojawiają się w każdą środę.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Łączna pula nagród w promocji to 10.000 PLN. Struktura wypłat prezentuje się w tym przypadku następujaco:

  1. miejsce 5000 PLN
  2. miejsce 2000 PLN
  3. miejsce 1000 PLN
  4. miejsce 500 PLN
  5. miejsce 250 PLN
  6. – 10. miejsce 100 PLN
Skrill u legalnego bukmachera
Skrill u legalnego bukmachera

Pamiętajcie, że wygrane w promocjach bardzo często trzeba postawić określoną liczbę razy przed wypłatą. Warto wiedzieć, czym jest obrót u bukmachera i jak można przekuć go na własną korzyść.

W przypadku opisywanej promocji wygląda to następująco:

  • Bonus ten podlega 1-krotnemu obrotowi (przez 6 miesięcy od momentu dodania) po kursie minimalnym 1.75. , na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50.
  • Warunkiem aby otrzymać nagrodę jest obrót minimum 50% (0,5x) sumy wpłat (czyli przy łącznej wpłacie 1000 PLN należy postawić zakłady za minimum 500 PLN) na dowolne zdarzenie bez ograniczeń kursowych do dnia 02.07.2018 do godziny 23:59.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.