Freebet eToto. 50 PLN za darmo co tydzień!

319

Firma bukmacherska eToto ma dla graczy 50 PLN freebetu, który można odebrać w każdym tygodniu. Jak skorzystać z tej oferty i tym samym zgarnąć darmowy zakład?

Freebet eToto. 50 PLN za darmo co tydzień!
Freebet eToto. 50 PLN za darmo co tydzień!

Promocja jest dostępna tylko dla osób zarejestrowanych u bukmachera eToto na stronie www.eToto.pl.

W ramach oferty każdy z graczy otrzymuje 50 PLN bonusu – może go odebrać w każdym tygodniu zupełnie za darmo, po spełnieniu warunków promocyjnych, które są podane poniżej.

Do otrzymania freebetu 50 PLN kwalifikują się kupony zagrane za minimum 100 PLN, w których zawarte są typy na mecze z polskich lig – począwszy od Ekstraklasy, a kończąc na 4. lidze włącznie!

Do zgarnięcia freebetu zaliczają się tylko i wyłącznie kupony akumulowane przedmeczowe oraz live, gdzie znajdują się przynajmniej trzy typy na polskie ligi!

freebet 50 pln za darmo

Minimalny kurs 1,40 każdego zdarzenia na zakładzie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat bukmachera eToto, wiele informacji na jego temat znajdziecie w naszym portalu i dostępnych tu publikacjach. Zapraszamy do zapoznania się, między innymi, z informacją, który bukmacher ma największą ofertę!

Promocja z freebetem 50 PLN dostępna jest do odwołania – może się okazać, że jeszcze przez bardzo długi czas będzie można w każdym tygodniu odbierać darmowe 50 PLN na obstawianie!

Freebet trzeba zatwierdzić w specjalnej wiadomości. Od momentu kliknięcia odpowiedniego przycisku środki powinny znaleźć się na kontach w ciągu 30 minut.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl