Ładowanie
×

Git Typ – najnowsza promocja u bukmachera eToto!

Git Typ - najnowsza promocja u bukmachera eToto!

Git Typ – najnowsza promocja u bukmachera eToto!

Co to takiego Git Typ w eToto? Jak skorzystać z najnowszej oferty specjalnej zakładów bukmacherskich i tym samym odebrać 50 PLN za obstawianie meczów dnia?

Git Typ - najnowsza promocja u bukmachera eToto!

Git Typ – najnowsza promocja u bukmachera eToto!

W promocji Git Typ wystarczy obstawiać mecze dnia wybrane przez organizatora akcji. Zasada jest prosta: typujesz na żywo konkretny mecz, a w zamian otrzymujesz freebet 50 PLN, który możesz wykorzystać na kolejny kupon!

Konto u bukmachera można założyć na www.eToto.pl!

Bukmacher eToto jest w ostatnim czasie najbardziej aktywny w branży. Nic dziwnego, że pojawił się w naszym zestawieniu, w którym sprawdzaliśmy jaki bukmacher ma największą ofertę!

Mecze dnia wybrane przez eToto na pierwszy tydzień obowiązywania promocji to:

  • 24.07.18 – 21:00 Legia Warszawa vs Trnava
  • 26.07.18 – 19:20 Jagiellonia Białystok vs Rio Ave
  • 26.07.18 – 19:30 Soligorsk vs Lech Poznań
  • 26.07.18 – 20:00 Górnik Zabrze vs Trencin

W ciągu tygodnia można odebrać maksymalnie jeden bonus! Zawsze liczy się pierwszy kupon zagrany w ciągu danych 7 dni.

Stawka minimalna kuponu promocyjnego to 100 PLN. Jeżeli chodzi o zakłady, liczą się tylko i wyłącznie te o kursie co najmniej 1.95!

Wybrane mecze w Git TYP

Darmowy zakład (freebet), o którym tu mowa, pozwala graczowi postawić zakład bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy jego pomocy zostaje pomniejszona o jego kwotę.

A może interesuje cię freebet co tydzień na Ekstraklasę? Taką ofertę także obecnie posiada eToto wśród propozycji dla graczy!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.