Ładowanie
×

Obstawianie meczów bez dowodu osobistego

Obstawianie meczów bez dowodu osobistego

Obstawianie meczów bez dowodu osobistego

Nie każdy bukmacher internetowy przy zakładaniu konta wymaga skanu dowodu tożsamości. Gdzie dokładnie można obstawiać mecze bez weryfikacji danych?

Obstawianie meczów bez dowodu osobistego
Obstawianie meczów bez dowodu osobistego

Konto tymczasowe w Totalbet. O co chodzi?

Legalne firmy bukmacherskie mają obowiązek sprawdzać, czy ich klienci posiadają uprawnienia do obstawiania. Oznacza to, że ciąży na nich odpowiedzialność weryfikacji wieku użytkownika. Przypominamy, iż w naszym kraju tylko po ukończeniu 18. roku życia można grać w zakładach bukmacherskich.

Marka Totalbet, która posiada wszystkie niezbędne licencje Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie działa zgodnie z prawem, nie wymaga przesyłania skanu dokumentu od razu przy rejestracji. Możemy zatem założyć konto i na pewien czas zapomnieć o procesie weryfikacji.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Oczywiście, nie wszystko jest tak kolorowe, jak wydaje się to na pierwszy rzut oka. Tak zwane konto tymczasowe Totalbet można posiadać maksymalnie przez trzy miesiące. Po drugie, nie można obrócić w nim więcej niż 5000 PLN, co dla niektórych może być ograniczeniem nie do zaakceptowania.

Gdzie obstawiać mecze bez dowodu?

Innym sposobem na granie bez okazywania dowodu jest korzystanie z urządzeń, które znane są pod nazwą terminale Forbet. Są to specjalne urządzenia z ekranami dotykowymi, gdzie możliwe jest obstawianie meczów. Tego typu maszyny znaleźć można w wielu pubach, sklepach czy innych lokalach usługowych.

Oczywiście, nie wszyscy musimy chcieć korzystać z punktów stacjonarnych. Właśnie dlatego znacznie popularniejszym rozwiązaniem jest obstawiane meczów w internecie. Konto tymczasowe w tym przypadku sprawdza się świetnie w sytuacji, gdy przed dopełnieniem wszelkich formalności chcemy sprawdzić ofertę danej strony w praktyce.

Kiedy rejestrujemy się u bukmachera bez weryfikacji, możemy normalnie dokonywać wpłat i grać kupony. Jeżeli nie stawiamy meczów za wiele tysięcy złotych, powinno nam to spokojnie wystarczyć do wypróbowania wszystkiego, co nas najbardziej interesuje.

STS konto tymczasowe. Bonus na start to 29 PLN bez wpłaty!

Legalny bukmacher STS to marka, której nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. Na jej stronie znajdziecie nie tylko sport, ale także legalne gry karciane (STS Betgames) oraz zakłady na prawdziwe gonitwy konne.

Portal www.STs.pl pozwala na legalne założenie konta bez dowodu w ciągu niecałej minuty. Do wpisania w formularzu online mamy tylko najbardziej podstawowe dane i kod promocyjny. Ten ostatni brzmi „BETONLINE” i umożliwia nam zgarnięcie 29 PLN bez depozytu!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS posiada najwyższą premię bez wpłaty na polskim rynku. Nietrudno ją zdobyć, gdyż wystarczy wpisanie prostego hasła promocyjnego. Poza tym bonusem do zgarnięcia jest jeszcze nawet 1200 złotych przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN na wypróbowanie legalnego pokera, wojny lub bakarata.

Betfan z kontem bez dowodu. Obstawianie bez podatku + 3100 PLN bonusu!

Marka Betfan działa na polskim rynku stosunkowo niedługo, ale już teraz może pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów. Jeżeli chcemy sprawdzić, co takiego ma do zaoferowania, możemy w kilka chwil dokonać rejestracji na stronie internetowej www.Betfan.pl.

betfan kod bonusowy 2020
betfan kod bonusowy 2020

Tylko u tego bukmachera przez cały rok możemy w stu procentach legalnie obstawiać mecze bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14 procent. To jedyna taka oferta w Polsce. Podobnie wygląda sprawa z akcją Radar365, w której znajdziemy promocje na każdy dzień w roku!

Bonus powitalny w Betfan to nawet 3000 złotych do zdobycia na obstawianie oraz zakład bez ryzyka w wysokości 100 PLN. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być wpisany tylko przy rejestracji.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.